Jak se dostat z Moskvy do Alicante

Jede vlakem

Nabízíme dvě z nejpohodlnějších a nejlevnějších tras.

Možnost číslo 1. Cesta trvá 2 dny a 3 hodin. Náklady na trasu 460-600 euro.

  • Ve stanici Moskva Belorusskaya jeďte vlakem do Štrasburku. Chodí dvakrát týdně, Cestování v čase - 35 hodin.
  • Ve stanici ve Štrasburku přestupte na vlak Tgv (chodí každý den). Cestovní čas 5 hodin. Vystupte na zastávce Montpellier Saint-Roch.
  • Vezměte TGV do Barcelony Barcelona Sants. Cesta bude trvat 3 hodin.
  • Ze stanice v Barceloně jeďte vlakem RENFE Em a přes 5 hodiny jdou do Alacant-Terminal.

Možnost číslo 2. Cesta trvá 2 dny a 16 hodin. Náklady na trasu 420-580 euro.

  • Ve stanici Moskva Belorusskaya jeďte vlakem D. Budete utrácet na cestě 2 den. Vystupte na stanici Nice Ville.
  • Z Nice-Ville jeďte vlakem SNCF na vlakové nádraží Marseille St-Charles. Na cestě kolem 3 hodin.
  • Z vlakového nádraží Marseille Saint-Charles jeďte vlakem Ave, kdo chodí jednou denně. Cesta bude trvat téměř 5 hodin. Vystupte na stanici v Barceloně.
  • Zde přestoupíte na vlak Em dopravce RENFE a skrz 5 hodiny vystoupit na stanici v Alicante.

S kým létat - letecké společnosti a ceny

Rovný
let
na
Alicante provádí pouze společnost
Vueling. Vzdálenost mezi městy je malá,
let trvá jen 1 čas 10 minut. Hodně
více dopravců nabízí let
na cestě, s dokováním v Madridu,
Palma de Mallorca, Amsterdam atd.. d.
Možnosti těchto letů
tady je
od společností:

  • Vzduch
    Evropa;

  • KLM;

  • Transavia;

  • TAP
    Portugalsko.

Rovný
перелет с лоукостером Vueling

španělština
nízkonákladový dopravce Vueling letí do
Alicante co nejrychleji a nejlevněji.
Jak jsem řekl, let trochu trvá
více než hodinu. jízdní řád
komfortní
- existují lety
denně,
2-5krát denně.

Společnost
nabízí tři tarify:

  1. Základní
    - nejlevnější,
    zahrnuje příruční zavazadlo 10 Kg,
    bezplatná online registrace (pro 7
    dny před odletem). Za výběr místa, posun
    data je třeba připlatit;

  2. Optima
    - umožňuje nosit kufr až do 25 Kg, výběr
    místa, odbavit se (online nebo v
    letiště) volný, uvolnit, ale změna
    placená rezervace. Zrušení letu
    nepovoleno;

  3. TimeFlex
    - hmotnost zavazadel je omezena 10 Kg. Ale
    můžete bezplatně změnit čas nebo datum
    odchod.

Pro
bude nutné zaplatit další zavazadlo:
z 17 € (1200 ₽) pro 15 kg až 44 € (3000 ₽) pro 30
Kg. Pokud koupit
lístek
na
příští týden, nebude to stát
menší 60 € (4000 ₽). Při rezervaci na
7–10 dní před odletem, můžete odletět 30
€ (2000 ₽) s příručním zavazadlem, nebo z 54 € (4000
₽) se zavazadly do 25 Kg.

Dosud
je ekonomičtější vydat lístek
pro
4-5 měsíců, pak můžete najít let
na
minimální náklady
- 25
€ (1800 ₽). Tato možnost má mnoho výhod.
- žádné převody, letadlo
létat
denně, pohodlný plán,
žádné noční lety
(když
můžete opustit letiště pouze do
taxi), flexibilní tarify. Ale létání s nízkými náklady
- je to jen přestup z jednoho města
v jiném, a na zavazadla, pohodlnější
sedadlo v kabině, musíte si připlatit za jídlo.

Tranzit
рейсы из Барселоны в Аликанте

Vzduch
Evropa.
Lety
španělština
společnosti se vyrábějí přes Madrid
(Barajas)
nebo Palma de Mallorca.
Letadla létají
denně,
4-5krát denně. Minimální
dokovací čas - 40 minut,
takže celý let
potrvá
2,5 hodin. Nejlevnější letenky jsou
v
mimo sezónu - od listopadu do března. Pro 2
týdny před letem lze zakoupit
letenka
pro
56 € (3800 ₽) se zapnutým příručním zavazadlem 10 kg nebo za
86 € (6000 ₽) se zapnutými věcmi 23 Kg.

Pro
let
v
plážová sezóna (Červen - září) vy
dát alespoň 112 € (8000 ₽). Nákup
lístky
tam a
nevrací významné úspory. Nosiče
KLM
a
Transavia
nabídka
letět přes Amsterdam.
2-4 lety denně.
Nejkratší spojení je 1,5 hodin.
Koupit lístky
na
Další 2-3 týdny nedoporučuji: vy
přeplatit 7-10 tisíc. Nejchytřejší
rezervovat let
pro
1-2 měsíce, pak letící světlo bude stát
asi 7000-9000 ₽, a se zavazadly až 23 kg -
přibližně 11 000–12 000 ₽.

Cesta
v business třídě stojí asi 37000 ₽. jak
vidět, ceny
vysoký,
má tedy smysl splácet
cesta. Pak cestujte vzduchem v obou
večírky (zavazadla v ceně) bude stát
15000–16000 ₽.

TAP
Portugalsko.
Další dobrá nabídka od
Portugalská národní letecká společnost.
V závislosti na ročním období se provádí denně
5–10 letů
s
zakotvení v Lisabonu.
Vstupenky je možné zakoupit mimo sezónu
pro
6000 ₽, pokud letíte s jednou cestovní taškou
na 8 Kg. Let s kufrem do 23 Kg
stojí 7-8 tisíc rublů.

Náklady
letecká doprava
dražší v letních měsících: bez věcí z
9000 ₽, as věcmi - z 10500 ₽. Business třída
stojí 27 000–30 000 rublů.

Letíme letadlem z Moskvy

Společnosti mají přímé lety z Moskvy na letiště Alicante:

  • S7
  • Vueling
  • Aeroflot

Odlety jsou plánovány od 2 na 7 jednou týdně v závislosti na ročním období. V létě můžete s Transaero letět charterovou společností - tato společnost se v tomto směru osvědčila.

Ceny letenek se jako obvykle zvyšují 3 měsíce před začátkem hlavní sezóny. Pokud plánujete letět s Vuelingem, zvážit, že nezahrnují zavazadla v ceně, budete si za to muset připlatit. A tato letecká společnost vás na palubě nebude krmit, i když se jedná o tradiční praxi nízkých nákladů.

Do Alicante se dostanete přestupy:

  • České aerolinie nebo Aeroflot do Madridu, odtud vlakem 2,5 hodin do Alicante
  • Vueling do Barcelony, a pak vlakem 5,5 hodin

Iberia je populární možnost připojení v Madridu. Hlavní výhody této volby: rychlé dokování (asi hodinu), dostupná cena, dva lety - ráno a večer.

Barcelona do Alicante autobusem

Autobus není nejziskovější možností, pokud jde o cenu jízdenky a dobu jízdy. Ano, sleduje přímou cestu a je velmi pohodlné, ale dostat se na to asi 3-4 o hodiny déle, než vlakem. A cena je ještě vyšší.

Dopravce ALSA má však noční lety, takže tato možnost bude vyhovovat těm, kdo plánuje cestovat pozdě v noci a přijet ráno.

Autobus ALSA

Autobusová společnost ALSA každý den provozuje v tomto směru spoustu přímých letů.. Tak, první autobus odjíždí již v 7.00 ráno, a poslední je v 01.00 noční.

Výhodně, že některé lety jsou provozovány z hlavního nádraží, a některé - ze severní stanice. Můžete si vybrat autobusovou zastávku, který je nejblíže vašemu hotelu.

Fotografie: Ivanova Ekaterina

Tak, ze stanice Barcelona Sants, autobus jede do 7.15 ráno a 18.20 večer. A ze stanice Nord - do 7.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00, 19.00, 22.00, 01.11. Lety jsou provozovány bez mezipřistání s celkovou dobou cestování přibližně. 7-8 hodin.

Pokud jedete autobusem poslední noci, pak v Alicante budete v 9.20 ráno. To je dobrá příležitost, jak ušetřit peníze na hotelu, pokud jste připraveni na noční výlet.

Ceny lístků na autobus ALSA začínají od 47 Euro.

Autobusem ALSA z letiště v Barceloně

Dobrá zpráva pro ty, který přilétá na barcelonské letiště El Prat a plánuje okamžitě odjet do Alicante: přímý autobus ALSA jezdí tímto směrem. Doba cesty je asi 7 hodin 30 minut.

Lety jsou provozovány z terminálu T1 do 10.25 ráno a 01.25 noční. Aby, dokonce i příchod pozdě v noci, můžete snadno dosáhnout svého cíle.

Cena autobusové jízdenky z letiště také začíná od 47 Euro.

Koupit jízdenku na autobus Barcelona - Alicante online

Pokud si chcete prohlédnout jízdní řád a koupit jízdenku na autobus ALSA v ruštině, pak to můžete udělat na pohodlné webové stránce www.omio.ru. Zde nastavte parametry pro čas odjezdu, cenu letenky a najít vhodný let za příznivou cenu, porovnání odjezdů autobusů přímo s vlaky.

Zakoupená vstupenka bude zaslána na váš e-mail. Musíte si jen vytisknout a dorazit na palubu, předvádění jízdenky řidiči. Obvykle, ceny letenek níže, pokud si je vezmete předem - pro 1-2 měsíce.

Přímé lety z Barcelony do Alicante, harmonogram a ceny

let odchod jsem na cestě příchod dny odjezdu
Vuelingové letecké společnosti (VY 1302)Airbus A320 06:45Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 07:55Alicante (ALC) 27, 28 Únor, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26 březen, …
Vuelingové letecké společnosti (VY 1302)Airbus A320 06:45Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 07:55Alicante (ALC) denně, kromě út, slunce z 26.10 na 30.11
Vuelingové letecké společnosti (VY 1302)Airbus A320 06:50Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 08:00Alicante (ALC) pouze 19, 26 Únor, 4, 11, 18, 25 březen
Vuelingové letecké společnosti (VY 1306)Airbus A320 08:25Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 09:35Alicante (ALC) pouze 12 duben
Vuelingové letecké společnosti (VY 1312)Airbus A320 08:55Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 10:05Alicante (ALC) denně 28.03

ukázat vše (20)

Data jsou poskytována službou Yandex.Schedule

Najít lístek z 2 082 ₽

užitečné informace

  • Alicante leží ve Španělsku
  • IATA kód: ALC
  • Kontinent: Evropa
  • Měna: Euro (eur) (Kurs: 1 EUR = 70.46 TŘÍT)
  • Aktuální čas: 16:11 (GMT + 1)
  • Aktuální datum: 27.02.2020

Lety do Alicante: levný, rychle, pohodlné - to vše na Airinme.com. Pravidelné lety u nás snadno najdete, rozpočet a charterové letecké společnosti. Nabízíme nejlepší ceny za jakoukoli letovou třídu do Alicante. Problém s cenou letenky nechte na nás, stačí si sbalit zavazadla a informovat o cestě své přátele!

Pro mnohé je název „Alicante“ spojován výhradně s letištěm, odkud se můžete dostat na pláže Benidormu. Ale pro znalé lidi je toto město spojeno s vzrušujícími exkurzemi po zemi i na moři., a zápalné klubové večírky. Бронируйте авиабилеты в Аликанте на Airinme.com уже сегодня и окунитесь в очаровательную атмосферу испанского побережья Коста-Бланка.

Alicante - co dělat?

Alicante lze zhruba rozdělit na tři části: Esplanade de España (Esplanade Španělska), – palm avenue podél pobřeží Středozemního moře (mnozí ji považují za nejkrásnější promenádu ​​ve Španělsku), Stará čtvrť Santa Cruz, od západu ohraničené Rambla de Méndez Núnez, a starobylý hrad Santa Barbara (Hrad Santa Barbara) na vrcholu 160 metrů dlouhé Bílé skály (Benancatil). Na hrad se dostanete lanovkou. K dispozici je malé muzeum a vyhlídková plošina., který nabízí úžasný výhled na celé město a moře.

Nejstarší budova ve městě se nachází pod hradním kopcem - kostel Santa Maria. Za barokní fasádou z 18. století se skrývají gotické zdi. Další pozoruhodný renesanční chrám se nachází ve středu čtvrti Santa Cruz, v prolínání úzkých pěších ulic, – toto je katedrála San Nicolas.

Pozornost si zaslouží také archeologické muzeum v budově bývalé nemocnice. (Museo Arqueologico), zde se dozvíte téměř vše o historii Španělska, od doby kamenné.

Už vás nebaví bloudit po městě? Jít na pláž, do azurových vod Costa Blanca, kde si můžete pronajmout vybavení na šnorchlování a obdivovat život mořského života, nebo zajistit exkurzi na ostrov Tabarka, в морской заповедник.

Život v Alicante v noci je také v plném proudu. Převážná část návštěvníků se shromažďuje v oblasti Starého Města a přístavu, kde každé léto plážové bary (chiringito) устраивают грандиозные вечеринки.

Nakupování v Alicante

Alicante osloví nejznámějšího shopaholika - nechybí ani exkluzivní butiky, a spontánní trhy, a řádná nákupní centra. Suvenýry a tradiční řemesla - dekorace, kabelky, boty - najdete v historické čtvrti El Barrio. V nákupním centru Gran Via je více než sto butiků, a v komplexu Panoramis můžete, kromě nakupování, Užijte si také nádherný výhled na záliv.

Místní kuchyně v Alicante

Tradiční tapas (tapas) - první volba cestovatele v Alicante. Přechod z jednoho tapas baru do druhého, můžete vyzkoušet všechny možnosti v nabídce: olivy, krevety s chilli a česnekem (tzv. gambas pil pil), šneci, mušle a mnohem, mnohem více. Nejoblíbenější jídlo ve městě, který se podává v jakékoli restauraci - paella (paella), rýže se šafránem, kuře, krevety a červená paprika, určitě to zkuste, než opustíte město.

Nízkonákladový kalendář Alicante - Německo

Levné lety z Alicante do Německa (ALC - DE)

Na webu Aviasales.com najdete nejlevnější lety z Alicante do Německa, srovnání nákladů na letenku do Německa v roce 2006 45 agentury, 5 rezervační systémy a 728 letecké společnosti. Kde přesně si kupujete letenky do Alicante - Německo je na vás.

Stojí za zmínku, že Alicante - Německo je nejoblíbenější destinací v lednu, Září a listopadu.
Během tohoto období jsou průměrné náklady na letenky letenky

9 953₽
.

Nejoblíbenější destinace na trase Alicante - Německo jsou:

  • Alicante - Berlín
  • Alicante - Kolín nad Rýnem
  • Alicante - Dusseldorf

Mimo sezónu - v březnu, Červen a srpen

cena letenek klesá v průměru na

9 087₽
.

Přímé lety z Alicante do Německa

Nejjednodušší způsob, jak se dostat do cíle, je přímý let. Přímé lety z Alicante do Německa zajišťují letecké společnosti:

  • Air Berlin
    do Berlína (1 den v týdnu, let AB2595), do Mnichova (1 den v týdnu, let AB2093), v Düsseldorfu (5 dny v týdnu, let AB2547)
  • Norwegian Air International
    do Hamburku (2 dny v týdnu, letu D85508), do Mnichova (2 dny v týdnu, letu D85464)
  • Ryanair
    v Karlsruhe (2 dny v týdnu, let FR9054), do Kolína nad Rýnem (2 dny v týdnu, let FR1356), do Hamburku (2 dny v týdnu, let FR4025), v Brémách (2 dny v týdnu, let FR9056), ve Frankfurtu nad Mohanem (2 dny v týdnu, let FR7321), do Berlína (3 dny v týdnu, let FR159), v Düsseldorfu (4 dny v týdnu, let FR6213)

Příjezd z Alicante do Německa s přestupem, můžete si výlet ještě zpestřit, protože dokování lze provést v:

  • Lisabon

    (let WI1123 Alicante - Berlín společností TAP Portugal)

  • (let LS1412 Alicante - Mnichov společností Jet2.com)

Je to skvělá příležitost poznat tato města, protože doba transplantace je obvykle nejméně 6 hodin.

Je nutné zvážit, že v závislosti na počtu dní, zbývající před odletem, cena letenky z Alicante do Německa se může více než zdvojnásobit.

Aviasales.com doporučuje zakoupit si letenky z Alicante do Německa předem, pak si můžete vybrat letové podmínky, se zaměřením na vaše přání a finanční možnosti.

Koukni se

Ceny letenek z Alicante do Německa

Nejlepší ceny letenek Alicante - Německo, našel naši návštěvníci v poslední 48 hodiny *:

Trasa Jednosměrný Okružní výlet
Alicante - Berlín

25.04.2020

20.03 – 22.03.2020

Alicante - Mnichov

19.12.2020

12.03 – 15.03.2020

Alicante - Dusseldorf

03.03.2020

05.03 – 12.03.2020

Alicante - Frankfurt nad Mohanem

13.03.2020

07.04 – 19.04.2020

Alicante - Hamburk

26.04.2020

26.04 – 10.05.2020

Alicante - Kolín nad Rýnem

11.05.2020

02.04 – 06.04.2020

Alicante - Memmingen

27.02.2020

13.03 – 15.03.2020

Alicante - Dortmund

03.03.2020

05.03 – 12.03.2020

Nejlevnější let z Alicante do Německa, našel naši uživatelé v poslední 48 hodin:

lístek

ve směru Alicante - Berlín

podle OpenSkies

s odjezdem 25.04.2020 a náklady

2 195 rublů
.

Nejrychlejší letenka z Alicante do Německa:

lístek

ve směru Alicante - Mnichov

společností Air Berlin

s nejbližším odletem 01.03.2020 a doba letu
2h 25 min.

Letecké společnosti, létající z Alicante do Německa

  • Air Berlin

  • Brussels Airlines

  • Vueling

  • Ryanair

  • Flybe

  • Aer Lingus

  • Norwegian Air International

  • Jetairfly

Přímé lety Alicante - Německo

Let Odkud Odchod Jsem na cestě Příchod Dny odjezdu

Air Berlin

(

AB2547
)

Düsseldorf 12:45 2h 40 m 15:25

Pondělí, St, th, Pá, So

Ryanair

(

FR6213
)

Düsseldorf 10:35 2h 45 m 13:20

Pondělí, St, Pá, vs.

Ryanair

(

FR159
)

Berlín 19:50 3hod 0 min 22:50

St, Pá, vs.

Ryanair

(

FR1356
)

Kolín nad Rýnem 06:45 2h 35 m 09:20

Pondělí, Pá

Norwegian Air International

(

D85508
)

Hamburg 17:05 2h 55m 20:00

Pondělí, Pá

Ryanair

(

FR4025
)

Hamburg 16:45 3h 15m 20:00

Pondělí, th

Ryanair

(

FR9056
)

Brémy 19:25 3hod 0 min 22:25

Pondělí, Pá

Ryanair

(

FR9054
)

Karlsruhe 20:00 2h 30 m 22:30

út, So

Norwegian Air International

(

D85464
)

Mnichov 07:35 2h 35 m 10:10

th, vs.

Ryanair

(

FR7321
)

Frankfurt nad Mohanem 08:25 2h 40 m 11:05

St, vs.

Letiště, sloužící směru Alicante - Německo

Letiště v Alicante, z nichž existují lety do Německa:

Alicante (ALC)

Nejoblíbenější letiště, sloužící směru Alicante - Německo:

Alicante (ALC)
-
Brémy (BRE)

Ohodnoťte článek