Kuidas saada Moskvast Alicante

Rongiga minek

Pakume kahte kõige mugavamat ja odavamat marsruuti.

Variant number 1. Tee viib 2 päeva ja 3 kell. Marsruudi maksumus 460-600 euro.

  • Moskva Belorusskaya jaamas sõitke rongiga Strasbourgi. Ta kõnnib kaks korda nädalas, Ajas reisimine - 35 tundi.
  • Strasbourgi jaamas vahetage Tgv rong (ta kõnnib iga päev). Reisi aeg 5 tundi. Tulge maha Montpellier Saint-Rochi peatuses.
  • Minge TGV-st Barcelona Barcelona Santsi. Reis võtab aega 3 kell.
  • Barcelona jaamast sõitke RENFE Em rongiga ja via 5 tundi minna Alacant-Terminali.

Variant number 2. Tee viib 2 päeva ja 16 tundi. Marsruudi maksumus 420-580 euro.

  • Moskva Belorusskaya jaamas sõitke rongiga D. Te kulutate teele 2 päeva. Tulge maha Nice Ville jaamas.
  • Nice-Ville'ist minge SNCF-rongiga Marseille St-Charlesi rongijaama. Teel umbes 3 tundi.
  • Marseille Saint-Charlesi rongijaamast sõitke Ave rongiga, kes kõnnib üks kord päevas. Tee võtab peaaegu 5 tundi. Tulge maha Barcelona jaamas.
  • Siit saate ümber istuda RENFE-vedaja Em rongile ja läbi 5 tundi väljub Alicante jaamas.

Kellega lennata - lennufirmad ja hinnad

Otse
lend
et
Alicantet täidab ainult ettevõte
Vueling. Linnade vahe on väike,
lend kestab ainult 1 aeg 10 minutit. Palju
rohkem vedajaid pakub lennata
teel, Madridi dokkimisega,
Palma de Mallorca, Amsterdam jne.. d.
Selliste lendude valikud
seal on
firmadelt:

  • Õhk
    Euroopa;

  • KLM;

  • Transavia;

  • Puuduta
    Portugal.

Otse
перелет с лоукостером Vueling

Hispaania keel
odavlennufirma Vueling lendab
Alicante võimalikult kiiresti ja odavalt.
Nagu ma olen öelnud, lend kestab vähe
rohkem kui tund. ajakava
mugav
- on lende
iga päev,
2-5 korda päevas.

Firma
pakub kolme tariifi:

  1. Põhiline
    - odavaim,
    sisaldab käsipagasit 10 kg,
    tasuta registreerimine veebis (eest 7
    päeva enne lahkumist). Koha valimiseks, vahetustega
    kuupäevad peavad lisatasu maksma;

  2. Optima
    - võimaldab teil oma kohvrit kanda kuni 25 kg, valik
    kohtades, registreerimine (veebis või sisse
    lennujaama) tasuta, aga muutu
    tasuline broneering. Lennu tühistamine
    ei ole lubatud;

  3. TimeFlex
    - pagasi kaal on piiratud 10 kg. Aga
    kellaaega või kuupäeva saate tasuta muuta
    lahkumine.

Sest
tuleb maksta täiendav pagas:
alates 17 € (1200 ₽) eest 15 kg kuni 44 € (3000 ₽) eest 30
kg. Kui osta
pilet
peal
järgmine nädal, see ei maksa
väiksem 60 € (4000 ₽). Broneerimisel aadressile
7–10 päeva enne väljalendu, võite minema lennata 30
€ (2000 ₽) käsipagasiga, või pärit 54 € (4000
₽) kuni pagasiga 25 kg.

Ometi
pileti väljastamine on säästlikum
eest
4-5 kuud, siis leiad lennu
edasi
minimaalsed kulud
- 25
€ (1800 ₽). Sellel valikul on palju eeliseid.
- ümberistumisi pole, lennuk
lendama
iga päev, mugav ajakava,
öiseid lende pole
(millal
lennujaamast saab lahkuda alles
takso), paindlikud tariifid. Kuid odavlennuga lendamine
- see on lihtsalt ümberistumine ühest linnast
Teises, ja pagasi jaoks, mugavam
iste salongis, peate maksma lisatoitu.

Ühistransport
рейсы из Барселоны в Аликанте

Õhk
Euroopa.
Lennud
Hispaania keel
ettevõtted tehakse Madridi kaudu
(Barajas)
või Palma de Mallorca.
Lennukid lendavad
iga päev,
4-5 korda päevas. Minimaalne
dokkimisaeg - 40 minutit,
nii et kogu lend
kestab
2,5 kell. Odavaimad piletid on
sisse
madalhooaeg - novembrist märtsini. Sest 2
nädalat enne lennu saab osta
lennupilet
eest
56 € (3800 ₽) käsipagasiga peal 10 kg või
86 € (6000 ₽) asjadega 23 kg.

Sest
lend
sisse
rannahooaeg (Juuni - september) sina
anna vähemalt 112 € (8000 ₽). Ostu
piletid
seal ja
ei anna märkimisväärset kokkuhoidu tagasi. Vedajad
KLM
ja
Transavia
pakkumine
lennata läbi Amsterdami.
2-4 lendu päevas.
Lühim ühendus on 1,5 kell.
Piletite ostmiseks
peal
Järgmisi 2-3 nädalat ma ei soovita: sina
üle maksma 7–10 tuhat. Kõige targem
Broneeri lend
eest
1-2 kuud, siis maksab lendav valgus
umbes 7000–9000 ₽, ja pagasiga kuni 23 kg -
umbes 11000-12000 ₽.

Teekond
äriklassis maksab umbes 37000 ₽. kuidas
vaata, hinnad
kõrge,
seega on mõttekas tagasi maksta
tee. Siis lennureisid mõlemas
peod (pagas kaasas) maksab
15000–16000 ₽.

Puuduta
Portugal.
Veel üks hea pakkumine
Portugali riiklik lennufirma.
Sõltuvalt aastaajast tehakse päevas
5–10 lendu
koos
dokkimine Lissabonis.
Piletit saab osta madalhooajal
eest
6000 ₽, kui lendate ühe reisikotiga
peal 8 kg. Lend kohvriga 23 kg
maksab 7-8 tuhat rubla.

kulud
lennureisid
suvekuudel kallim: ilma asjadeta
9000 ₽, ja asjadega - alates 10500 ₽. Äriklass
maksab 27 000–30 000 rubla.

Lendame Moskvast lennukiga

Ettevõtetel on otselennud Moskvast Alicante lennujaama:

  • S7
  • Vueling
  • Aeroflot

Väljumised on planeeritud alates 2 et 7 üks kord nädalas, olenevalt aastaajast. Suvel saate Transaeroga tellimuslennuga lennata - see ettevõte on ennast selles suunas hästi tõestanud.

Nagu tavaliselt, tõusevad lennupiletite hinnad aastaks 3 kuud enne kõrghooaja algust. Kui plaanite Vuelinguga lennata, kaaluma, et nad ei sisalda pagasit hinnas, peate selle eest lisatasu maksma. Ja see lennufirma ei toida teid pardal, kuigi see on tavapärane odavhinnaga tava.

Alicantesse pääseb ümberistumistega:

  • Czech Airlines või Aeroflot Madridi, siit rongiga 2,5 tundi Alicantesse
  • Vueling Barcelonasse, ja siis rongiga 5,5 tundi

Iberia Airlines on Madridis populaarne ümberistumisvõimalus. Selle valiku peamised eelised: kiire dokkimine (umbes tund), taskukohase hinnaga, kaks lendu - hommikul ja õhtul.

Barcelona Alicantesse bussiga

Buss pole piletihinna ja sõiduaja osas parim variant. Jah, see kulgeb otse marsruudil ja on väga mugav, aga umbes selle saamiseks 3-4 tundi kauem, kui rongiga. Ja maksumus on veelgi suurem.

Vedajal ALSA on aga öised lennud., nii et see valik sobib neile, kes plaanib reisida hilisõhtul ja saabuda hommikul.

ALSA buss

Iga päev teeb ALSA bussifirma selles suunas üsna palju otselende.. Niisiis, esimene buss väljub juba kell 7.00 hommik, ja viimane on sees 01.00 ööd.

Mugavalt, et mõnda lendu korraldatakse peajaamast, ja mõned - põhjajaamast. Võite valida bussipeatuse, mis on teie hotellile kõige lähemal.

Foto: Ivanova Jekaterina

Niisiis, Barcelona Santsi jaamast väljub buss 7.15 hommikul ja 18.20 õhtuti. Ja Nordi jaamast - kuni 7.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00, 19.00, 22.00, 01.11. Lennud toimuvad vahetpidamata kogu reisiajaga ca. 7-8 tundi.

Kui sõidate viimase öö bussiga, siis Alicantes oled sa sees 9.20 hommik. See on hea võimalus hotelli pealt raha kokku hoida, kui olete öiseks reisiks valmis.

ALSA bussipiletite hinnad algavad 47 Euro.

ALSA bussiga Barcelona lennujaamast

Hea uudis neile, kes saabub Barcelona lennujaama El Prat ja plaanib kohe minna Alicantesse: otsebuss ALSA sõidab selles suunas. Reisi kestus on umbes 7 tundi 30 minutit.

Lennud toimuvad terminalist T1 kuni 10.25 hommikul ja 01.25 ööd. Nii et, isegi saabudes hilisõhtul, saate hõlpsasti oma sihtkohta jõuda.

Lennujaamast algab ka bussipileti hind 47 Euro.

Osta bussipilet Barcelona - Alicante veebis

Kui soovite näha ajakava ja osta vene keeles pileti ALSA bussile, siis saate seda teha mugaval veebisaidil www.omio.ru. Seal seadke väljumisaja parameetrid, piletihind ja leidke sobiv lend soodsa hinnaga, busside väljumiste võrdlemine otse rongidega.

Ostetud pilet saadetakse teie e-posti aadressile. Kõik, mida peate tegema, on see välja printida ja pardale jõudmiseks kohale jõuda, pileti näitamine juhile. Tavaliselt, piletihinnad allpool, kui võtate need ette - selleks 1-2 kuud.

Otselennud Barcelonast Alicantesse, ajakava ja hinnad

lend lahkumine olen teel saabumine lahkumispäevad
Vueling lennufirmad (SINA 1302)Airbus A320 06:45Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 07:55Alicante (ALC) 27, 28 veebruar, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26 marss, …
Vueling lennufirmad (SINA 1302)Airbus А320 06:45Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 07:55Alicante (ALC) iga päev, välja arvatud teisipäev, päike alates 26.10 edasi 30.11
Vueling lennufirmad (SINA 1302)Airbus A320 06:50Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 08:00Alicante (ALC) ainult 19, 26 veebruar, 4, 11, 18, 25 marss
Vueling lennufirmad (SINA 1306)Airbus A320 08:25Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 09:35Alicante (ALC) ainult 12 Aprill
Vueling lennufirmad (SINA 1312)Airbus А320 08:55Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 10:05Alicante (ALC) iga päev 28.03

Näita kõike (20)

Andmeid pakub teenus Yandex.Schedule

Leidke pilet lehelt 2 082 ₽

Kasulik informatsioon

  • Alicante asub Hispaanias
  • IATA kood: ALC
  • Mandril: Euroopa
  • Valuuta: Euro (EUR) (Kursus: 1 EUR = 70.46 RUB)
  • Praegune kellaaeg: 16:11 (GMT + 1)
  • Praegune kuupäev: 27.02.2020

Lennud Alicantesse: odav, kiiresti, mugav - seda kõike Airinme.com-is. Regulaarsed lennud leiate meie juurest hõlpsasti, eelarve- ja tellimuslennufirmad. Pakume parimaid hindu kõikidele lennuklassidele Alicantesse. Jäta piletihinna küsimus meile, peate lihtsalt pakkima oma pagasi ja teavitama sõpru reisist!

Paljude jaoks on nimi "Alicante" seotud eranditult lennujaamaga, kust saab Benidormi randadele. Kuid teadlike inimeste jaoks on see linn seotud põnevate ekskursioonidega maismaal ja merel., ja süütavad klubipeod. Бронируйте авиабилеты в Аликанте на Airinme.com уже сегодня и окунитесь в очаровательную атмосферу испанского побережья Коста-Бланка.

Alicante - asjad, mida teha?

Alicante võib jagada umbes kolmeks osaks: Esplanade de España (Hispaania esplanaad), – palmide allee piki Vahemere rannikut (paljud peavad seda Hispaania kõige ilusamaks promenaadiks), Vana kvartal Santa Cruz, läänest, mida piirab Rambla de Méndez Núnez, ja iidne Santa Barbara loss (Santa Barbara loss) 160-meetrise Valge Kalju tipus (Benancatil). Lossile pääseb köisraudteega. Seal on väike muuseum ja vaateplatvorm., imelise vaatega kogu linnale ja merele.

Linnusemäe all asub linna vanim hoone - Santa Maria kirik. Gooti seinad on peidetud 18. sajandi barokkfassaadi taha. Teine tähelepanuväärne renessansi tempel asub Santa Cruzi kvartali keskel, kitsaste jalakäijate tänavate põimimisel, – see on San Nicolase katedraal.

Tähelepanu väärib ka endise haigla hoones asuv arheoloogiamuuseum. (Museo Arqueologico), siin saate teada peaaegu kõike Hispaania ajaloost, alates kiviajast.

Väsinud linnas ringi uitamisest? Mine randa, Costa Blanca taevasinisesse vette, kust saab rentida snorgeldamisvarustust ja imetleda mereelu, või korraldada ekskursioon Tabarka saarele, в морской заповедник.

Ka ööelu Alicantes on täies hoos. Suurem osa peokülastajatest suundub vanalinna ja sadama piirkonda, kus igal suvel rannabaarid (chiringito) устраивают грандиозные вечеринки.

Alicantes šoppamine

Alicante meeldib kõige kurikuulsamatele šopahoolikutele - seal on ka eksklusiivseid butiike, ja spontaansed turud, ja korralikud kaubanduskeskused. Suveniirid ja traditsiooniline käsitöö - kaunistused, käekotid, kingad - leiate El Barrio ajaloolisest kvartalist. Gran Via kaubanduskeskuses on üle saja butiigi, ja Panoramise kompleksis saate, välja arvatud ostud, nautida ka suurepärast vaadet lahele.

Alicante kohalik köök

Traditsioonilised tapased (tapased) - reisija esimene valik Alicantes. Ühe tapaseriba juurest teise juurde liikumine, võite proovida kõiki menüü valikuid: oliivid, krevetid tšilli ja küüslauguga (nn gambas pil pil), teod, rannakarbid ja palju-palju muud. Kuid kõige populaarsem roog linnas, mida pakutakse igas restoranis - paella (paella), riis safraniga, kana, krevetid ja punane pipar, proovige seda kindlasti enne linnast lahkumist.

Madala hinnaga kalender Alicante - Saksamaa

Odavad lennud Alicantest Saksamaale (ALC - DE)

Aviasales.com leiab teile kõige odavamad lennud Alicante - Saksamaa, aastal Saksamaa pileti maksumuse võrdlemine 45 agentuurid, 5 broneerimissüsteemid ja 728 lennufirmad. Kust täpselt ostate piletid Alicantesse - Saksamaa on teie otsustada.

Väärib märkimist, et Alicante - Saksamaa on jaanuari populaarseim sihtkoht, September ja november.
Sel perioodil on lennupiletite keskmine hind

9 953₽
.

Alicante - Saksamaa marsruudi kõige populaarsemad sihtkohad on:

  • Alicante - Berliin
  • Alicante - Köln
  • Alicante - Dusseldorf

Madalhooajal - märtsis, Juuni ja august

lennupiletite hind langeb keskmiselt

9 087₽
.

Otselennud Alicantest Saksamaale

Lihtsaim viis sihtkohta jõudmiseks on otselend. Otselende Alicantest Saksamaale korraldavad lennufirmad:

  • Air Berlin
    Berliini (1 päev nädalas, lend AB2595), Münchenisse (1 päev nädalas, lend AB2093), Düsseldorfis (5 päeva nädalas, lend AB2547)
  • Norwegian Air International
    Hamburgi (2 päeva nädalas, lend D85508), Münchenisse (2 päeva nädalas, lend D85464)
  • Ryanair
    Karlsruhes (2 päeva nädalas, lend FR9054), Kölni (2 päeva nädalas, lend FR1356), Hamburgi (2 päeva nädalas, lend FR4025), Bremenis (2 päeva nädalas, lend FR9056), Frankfurdis Maini ääres (2 päeva nädalas, lend FR7321), Berliini (3 päeva nädalas, lend FR159), Düsseldorfis (4 päeva nädalas, lend FR6213)

Alicantest Saksamaale jõudmine ümberistumisega, saate reisi veelgi huvitavamaks muuta, sest dokkimist saab teostada aastal:

  • Lissabon

    (TAP Portugali lend Alicante - Berliin WI1123)

  • (lend LS1412 Alicante - München Jet2.com poolt)

See on suurepärane võimalus nende linnadega tutvuda, sest siirdamise aeg on tavaliselt vähemalt 6 tundi.

On vaja kaaluda, et olenevalt päevade arvust, enne lahkumist järelejäänud, lennupileti hind Alicantest Saksamaale võib enam kui kahekordistuda.

Aviasales.com soovitab eelnevalt osta lennupiletid Alicantest Saksamaale, siis saate valida lennutingimused, keskendudes oma soovidele ja rahalistele võimalustele.

Vaata

Lennupiletid Alicantest Saksamaale

Parimad piletihinnad Alicantest Saksamaale, meie külastajad on viimasest leidnud 48 tundi *:

Tee Üks võimalus Edasi-tagasi sõit
Alicante - Berliin

25.04.2020

20.03 – 22.03.2020

Alicante - München

19.12.2020

12.03 – 15.03.2020

Alicante - Dusseldorf

03.03.2020

05.03 – 12.03.2020

Alicante - Frankfurt am Main

13.03.2020

07.04 – 19.04.2020

Alicante - Hamburg

26.04.2020

26.04 – 10.05.2020

Alicante - Köln

11.05.2020

02.04 – 06.04.2020

Alicante - Memmingen

27.02.2020

13.03 – 15.03.2020

Alicante - Dortmund

03.03.2020

05.03 – 12.03.2020

Odavaim lend Alicantest Saksamaale, leidnud meie kasutajad viimases 48 tundi:

pilet

marsruudil Alicante - Berliin

autor OpenSkies

lahkumisega 25.04.2020 ja maksumus

2 195 rubla
.

Kiireim lennupilet Alicantest Saksamaale:

pilet

suunas Alicante - München

Air Berliini poolt

lähima väljumisega 01.03.2020 ja lennu kestus
2h 25min.

Lennufirmad, lendavad Alicantest Saksamaale

  • Air Berlin

  • Brussels Airlines

  • Vueling

  • Ryanair

  • Flybe

  • Aer Lingus

  • Norwegian Air International

  • Jetairfly

Otselennud Alicante - Saksamaa

Lend Kust Lahkumine Olen teel Saabumine Lahkumispäevad

Air Berlin

(

AB2547
)

Düsseldorf 12:45 2h 40m 15:25

Ee, Kolmapäev, th, Reede, Laup

Ryanair

(

FR6213
)

Düsseldorf 10:35 2h 45m 13:20

Ee, Kolmapäev, Reede, vs.

Ryanair

(

FR159
)

Berliin 19:50 3h 0m 22:50

Kolmapäev, Reede, vs.

Ryanair

(

FR1356
)

Köln 06:45 2h 35m 09:20

Ee, Reede

Norwegian Air International

(

D85508
)

Hamburg 17:05 2h 55m 20:00

Ee, Reede

Ryanair

(

FR4025
)

Hamburg 16:45 3h 15m 20:00

Ee, th

Ryanair

(

FR9056
)

Bremen 19:25 3h 0m 22:25

Ee, Reede

Ryanair

(

FR9054
)

Karlsruhe 20:00 2h 30m 22:30

teisipäeval, Laup

Norwegian Air International

(

D85464
)

München 07:35 2h 35m 10:10

th, vs.

Ryanair

(

FR7321
)

Frankfurt am Main 08:25 2h 40m 11:05

Kolmapäev, vs.

Lennujaamad, teenindades Alicante - Saksamaa suunda

Lennujaamad Alicantes, millest on lende Saksamaale:

Alicante (ALC)

Kõige populaarsemad lennujaamad, teenindades Alicante - Saksamaa suunda:

Alicante (ALC)
-
Bremen (BRE)

Hinda artikkel