Odavad lennud Moskvasse (niitma) – Bodrum

Lennupiletid Bodrum - Moskva kuude kaupa *

Kuu Üks võimalus Edasi-tagasi sõit
Veebruar 2020

27.02.2020

01.02 – 08.02.2020

Märts 2020

04.03.2020

01.03 – 08.03.2020

Aprill 2020

17.04.2020

01.04 – 08.04.2020

Mai 2020

03.05.2020

01.05 – 08.05.2020

Juunil 2020

03.06.2020

23.06 – 30.06.2020

Juuli 2020

01.07.2020

01.07 – 08.07.2020

august 2020

09.08.2020

01.08 – 08.08.2020

Septembrini 2020

11.09.2020

01.09 – 08.09.2020

Oktoobril 2020

01.10.2020

04.10 – 10.10.2020

Novembrini 2020

01.11.2020

01.11 – 08.11.2020

Detsembrini 2020

01.12.2020

01.12 – 08.12.2020

Jaanuar 2021

01.01.2021

01.01 – 08.01.2021

*
Hinnad, kasutajate poolt hiljuti leitud 48 tundi, pole pakkumine.

Otselennud Istanbulist Bodrumi, lennukite ajakava

Lend Lahkumine Olen teel Saabumine Lahkumispäevad

Atlas Global Airlines

(

KK40
)

07:50 1h 5m 08:55

iga päev

Atlas Global Airlines

(

KK44
)

17:15 1h 10m 18:25

iga päev

Turkish Airlines

(

TK2504
)

09:05 1h 15m 10:20

Ee, teisipäeval, Kolmapäev, th, Reede, vs.

Turkish Airlines

(

TK2524
)

20:05 1h 20m 21:25

Ee, teisipäeval, Kolmapäev, th, Reede, Laup

Pegasus Airlines

(

PC172
)

06:10 1h 35m 07:45

Ee, teisipäeval, Kolmapäev, th, Reede, vs.

Pegasus Airlines

(

PC174
)

14:30 1h 35m 16:05

Ee, teisipäeval, Kolmapäev, th

Pegasus Airlines

(

PC176
)

20:25 1h 35m 22:00

th, Reede, Laup

Pegasus Airlines

(

PC4272
)

18:15 1h 35m 19:50

Reede

Pegasus Airlines

(

PC4272
)

11:50 1h 35m 13:25

vs.

Pegasus Airlines

(

PC176
)

19:35 1h 35m 21:10

teisipäeval

Lennupiletite maksumus Peterburi – Bodrum ühte pidi

Veebruar 2020

Sest 16129 rubla koos lahkumisega 5 Veebruar ühel viisil saab osta Turkish Airlinesi veebruari pileteid.

jaan. 27 jaan. 28 jaan. 29 jaan. 30 jaan. 31 1 veebruar 2 veebruar
3 veebruar 4 Veebruar alates 19860 hõõruda. 5 Veebruar alates 16129 hõõruda. 6 veebruar 7 Veebruar alates 16597 hõõruda. 8 veebruar 9 veebruar
10 Veebruar alates 16364 hõõruda. 11 Veebruar alates 16364 hõõruda. 12 Veebruar alates 16364 hõõruda. 13 Veebruar alates 16364 hõõruda. 14 Veebruar alates 16719 hõõruda. 15 veebruar 16 veebruar
17 veebruar 18 veebruar 19 veebruar 20 Veebruar alates 19860 hõõruda. 21 Veebruar alates 20215 hõõruda. 22 Veebruar alates 18087 hõõruda. 23 veebruar
24 veebruar 25 veebruar 26 veebruar 27 veebruar 28 Veebruar alates 17079 hõõruda. 29 veebruar 1 marss

Märts 2020

Selle kuu lennupiletite säästmiseks, vaadake valikuid 16 marss, Esmaspäev Turkish Airlinesi poolt. Hind sisse 16147 rubla ühes suunas on märtsi madalaim.

Veebruar. 24 Veebruar. 25 Veebruar. 26 Veebruar. 27 Veebruar. 28 alates 17079 hõõruda. Veebruar. 29 1 marss
2 marss 3 marss 4 marss 5 marss 6 marss 7 marss 8 Märtsist alates 21740 hõõruda.
9 Märtsist alates 17732 hõõruda. 10 marss 11 marss 12 marss 13 marss 14 marss 15 marss
16 Märtsist alates 16147 hõõruda. 17 marss 18 marss 19 marss 20 marss 21 marss 22 Märtsist alates 21740 hõõruda.
23 Märtsist alates 16714 hõõruda. 24 marss 25 marss 26 marss 27 Märtsist alates 17079 hõõruda. 28 Märtsist alates 17079 hõõruda. 29 marss
30 marss 31 marss 1 Aprill 2 Aprill 3 Aprill 4 Aprill 5 Aprill

Aprill 2020

Ühe suuna piletid maksavad 16258 rubla leiti aprilliks, 13 number. Lendu korraldab Turkish Airlines.

Märts 30 Märts 31 1 Aprill 2 Aprill 3 Aprill 4 Aprill 5 Aprill
6 Aprill alates 18121 hõõruda. 7 Aprill 8 Aprill 9 Aprill 10 Aprill 11 Aprill 12 Aprill
13 Aprill alates 16258 hõõruda. 14 Aprill 15 Aprill 16 Aprill alates 16258 hõõruda. 17 Aprill 18 Aprill alates 18459 hõõruda. 19 Aprill alates 16258 hõõruda.
20 Aprill alates 17627 hõõruda. 21 Aprill 22 Aprill 23 Aprill 24 Aprill 25 Aprill 26 Aprill
27 Aprill alates 16714 hõõruda. 28 Aprill 29 Aprill 30 Aprill alates 21834 hõõruda. 1 pärm pärit 26760 hõõruda. 2 pärm pärit 19791 hõõruda. 3 pärm pärit 17609 hõõruda.

Mai 2020

Lennupiletite miinimummaksumus 16242 rubla ühel viisil leiti 21 Mai, Neljapäev Turkish Airlinesi poolt.

Apr. 27 alates 16714 hõõruda. Apr. 28 Apr. 29 Apr. 30 alates 21834 hõõruda. 1 pärm pärit 26760 hõõruda. 2 pärm pärit 19791 hõõruda. 3 pärm pärit 17609 hõõruda.
4 pärm pärit 17732 hõõruda. 5 pärm pärit 17609 hõõruda. 6 Mai 7 pärm pärit 18121 hõõruda. 8 pärm pärit 18616 hõõruda. 9 pärm pärit 18976 hõõruda. 10 pärm pärit 17981 hõõruda.
11 Mai 12 Mai 13 Mai 14 pärm pärit 17627 hõõruda. 15 pärm pärit 16497 hõõruda. 16 pärm pärit 16497 hõõruda. 17 Mai
18 Mai 19 pärm pärit 16474 hõõruda. 20 pärm pärit 16364 hõõruda. 21 pärm pärit 16242 hõõruda. 22 Mai 23 Mai 24 Mai
25 Mai 26 Mai 27 Mai 28 Mai 29 Mai 30 Mai 31 Mai

Juunil 2020

Sest 16364 rubla eest saate osta Turkish Airlinesi ühesuunalisi pileteid 1 Juunil.

1 Juunil alates 16364 hõõruda. 2 Juunil 3 Juunil 4 Juunil 5 Juunil alates 17959 hõõruda. 6 Juunil 7 Juunil
8 Juunil alates 17877 hõõruda. 9 Juunil 10 Juunil alates 17753 hõõruda. 11 Juunil alates 17753 hõõruda. 12 Juunil 13 Juunil 14 Juunil
15 Juunil alates 17981 hõõruda. 16 Juunil alates 18251 hõõruda. 17 Juunil alates 18251 hõõruda. 18 Juunil alates 18086 hõõruda. 19 Juunil alates 17337 hõõruda. 20 Juunil alates 18976 hõõruda. 21 Juunil alates 20278 hõõruda.
22 Juunil alates 18251 hõõruda. 23 Juunil 24 Juunil 25 Juunil 26 Juunil 27 Juunil alates 18310 hõõruda. 28 Juunil alates 17106 hõõruda.
29 Juunil alates 17961 hõõruda. 30 Juunil 1 juuli 2 juuli 3 juuli 4 juuli 5 juuli

Juuli 2020

Ühe suuna piletid maksavad 17961 rubla eest leiti juunis, 29 number. Lendu korraldab Turkish Airlines.

Juunil 29 alates 17961 hõõruda. Juunil 30 1 juuli 2 juuli 3 juuli 4 juuli 5 juuli
6 juuli 7 juuli 8 juuli 9 juuli 10 juuli 11 juuli 12 juuli
13 juuli 14 juuli 15 juuli 16 juuli 17 juuli 18 juuli 19 juuli
20 juuli 21 juuli 22 juuli 23 juuli 24 juuli 25 juuli 26 juuli
27 juuli 28 juuli 29 juuli 30 juuli 31 juuli 1 august 2 august

Bodrumi lennupiletite hinnad – Moskva ühte pidi

Veebruar 2020

Madalaim lennuhind (8112 rubla) leiti üks viis 17 veebruar, Esmaspäev.

jaan. 27 jaan. 28 jaan. 29 jaan. 30 jaan. 31 1 Veebruar alates 15102 hõõruda. 2 Veebruar alates 13708 hõõruda.
3 Veebruar alates 10579 hõõruda. 4 Veebruar alates 12532 hõõruda. 5 Veebruar alates 13611 hõõruda. 6 Veebruar alates 8880 hõõruda. 7 Veebruar alates 10512 hõõruda. 8 Veebruar alates 10666 hõõruda. 9 Veebruar alates 10541 hõõruda.
10 Veebruar alates 14524 hõõruda. 11 Veebruar alates 8760 hõõruda. 12 Veebruar alates 12336 hõõruda. 13 Veebruar alates 8693 hõõruda. 14 Veebruar alates 9566 hõõruda. 15 Veebruar alates 8123 hõõruda. 16 Veebruar alates 8448 hõõruda.
17 Veebruar alates 8112 hõõruda. 18 Veebruar alates 8748 hõõruda. 19 Veebruar alates 8163 hõõruda. 20 Veebruar alates 8448 hõõruda. 21 Veebruar alates 8448 hõõruda. 22 Veebruar alates 8748 hõõruda. 23 Veebruar alates 8448 hõõruda.
24 Veebruar alates 9585 hõõruda. 25 Veebruar alates 8760 hõõruda. 26 Veebruar alates 8457 hõõruda. 27 Veebruar alates 8724 hõõruda. 28 Veebruar alates 8457 hõõruda. 29 Veebruar alates 8457 hõõruda. 1 Märtsist alates 8760 hõõruda.

Märts 2020

Lennufirma Pegasus Airlines üheotsapileti madalaim hind leiti aadressil 23 marss, Esmaspäev.

Veebruar. 24 alates 9585 hõõruda. Veebruar. 25 alates 8760 hõõruda. Veebruar. 26 alates 8457 hõõruda. Veebruar. 27 alates 8724 hõõruda. Veebruar. 28 alates 8457 hõõruda. Veebruar. 29 alates 8457 hõõruda. 1 Märtsist alates 8760 hõõruda.
2 Märtsist alates 9408 hõõruda. 3 Märtsist alates 8448 hõõruda. 4 Märtsist alates 8638 hõõruda. 5 Märtsist alates 10512 hõõruda. 6 Märtsist alates 9705 hõõruda. 7 Märtsist alates 11579 hõõruda. 8 Märtsist alates 13621 hõõruda.
9 Märtsist alates 14743 hõõruda. 10 Märtsist alates 10222 hõõruda. 11 Märtsist alates 9266 hõõruda. 12 Märtsist alates 8950 hõõruda. 13 Märtsist alates 13421 hõõruda. 14 Märtsist alates 9942 hõõruda. 15 Märtsist alates 8950 hõõruda.
16 Märtsist alates 18036 hõõruda. 17 Märtsist alates 17832 hõõruda. 18 Märtsist alates 17305 hõõruda. 19 Märtsist alates 14965 hõõruda. 20 Märtsist alates 14685 hõõruda. 21 Märtsist alates 14906 hõõruda. 22 Märtsist alates 14965 hõõruda.
23 Märtsist alates 8395 hõõruda. 24 Märtsist alates 14965 hõõruda. 25 Märtsist alates 9319 hõõruda. 26 Märtsist alates 14965 hõõruda. 27 Märtsist alates 8457 hõõruda. 28 Märtsist alates 8712 hõõruda. 29 Märtsist alates 15149 hõõruda.
30 Märtsist alates 14965 hõõruda. 31 Märtsist alates 14965 hõõruda. 1 Aprill alates 10068 hõõruda. 2 Aprill alates 14965 hõõruda. 3 Aprill alates 15855 hõõruda. 4 Aprill alates 8712 hõõruda. 5 Aprill alates 13046 hõõruda.

Aprill 2020

Aasta AtlasGlobali lennupilet 8712 rubla ühesuunaline on aprillikuu parim pakkumine. Väljumine viiakse läbi 4 Aprill, Laupäev.

Märts 30 alates 14965 hõõruda. Märts 31 alates 14965 hõõruda. 1 Aprill alates 10068 hõõruda. 2 Aprill alates 14965 hõõruda. 3 Aprill alates 15855 hõõruda. 4 Aprill alates 8712 hõõruda. 5 Aprill alates 13046 hõõruda.
6 Aprill alates 15519 hõõruda. 7 Aprill alates 11306 hõõruda. 8 Aprill alates 14965 hõõruda. 9 Aprill alates 11306 hõõruda. 10 Aprill alates 12581 hõõruda. 11 Aprill alates 15855 hõõruda. 12 Aprill alates 15149 hõõruda.
13 Aprill alates 9793 hõõruda. 14 Aprill alates 14965 hõõruda. 15 Aprill alates 14965 hõõruda. 16 Aprill alates 15519 hõõruda. 17 Aprill alates 15855 hõõruda. 18 Aprill alates 8760 hõõruda. 19 Aprill alates 14965 hõõruda.
20 Aprill alates 14524 hõõruda. 21 Aprill alates 14965 hõõruda. 22 Aprill alates 15519 hõõruda. 23 Aprill alates 15519 hõõruda. 24 Aprill alates 14796 hõõruda. 25 Aprill alates 10586 hõõruda. 26 Aprill alates 10586 hõõruda.
27 Aprill alates 10548 hõõruda. 28 Aprill alates 14965 hõõruda. 29 Aprill alates 11140 hõõruda. 30 Aprill alates 10517 hõõruda. 1 pärm pärit 12775 hõõruda. 2 pärm pärit 13709 hõõruda. 3 pärm pärit 13233 hõõruda.

Mai 2020

Odavaima hinnaga ühe suuna pilet AtlasGlobali lennufirmaga leiti veebisaidilt 14 Mai, Neljapäev.

Apr. 27 alates 10548 hõõruda. Apr. 28 alates 14965 hõõruda. Apr. 29 alates 11140 hõõruda. Apr. 30 alates 10517 hõõruda. 1 pärm pärit 12775 hõõruda. 2 pärm pärit 13709 hõõruda. 3 pärm pärit 13233 hõõruda.
4 pärm pärit 10548 hõõruda. 5 pärm pärit 11375 hõõruda. 6 pärm pärit 12040 hõõruda. 7 pärm pärit 12376 hõõruda. 8 pärm pärit 11907 hõõruda. 9 pärm pärit 13709 hõõruda. 10 pärm pärit 9839 hõõruda.
11 pärm pärit 14115 hõõruda. 12 pärm pärit 14115 hõõruda. 13 pärm pärit 12040 hõõruda. 14 pärm pärit 8712 hõõruda. 15 pärm pärit 12967 hõõruda. 16 pärm pärit 8712 hõõruda. 17 pärm pärit 8712 hõõruda.
18 pärm pärit 11179 hõõruda. 19 pärm pärit 15519 hõõruda. 20 pärm pärit 14241 hõõruda. 21 pärm pärit 8712 hõõruda. 22 pärm pärit 14331 hõõruda. 23 pärm pärit 10517 hõõruda. 24 pärm pärit 10517 hõõruda.
25 pärm pärit 9607 hõõruda. 26 pärm pärit 10517 hõõruda. 27 pärm pärit 14188 hõõruda. 28 pärm pärit 8712 hõõruda. 29 pärm pärit 15855 hõõruda. 30 pärm pärit 8724 hõõruda. 31 pärm pärit 8712 hõõruda.

Juunil 2020

Selle kuu kõige odavam viis lennata on 7 Juuni jaoks 8574 rubla ühes suunas. Lendu opereerib Pegasus Airlines.

1 Juunil alates 11907 hõõruda. 2 Juunil alates 8658 hõõruda. 3 Juunil alates 12040 hõõruda. 4 Juunil alates 8724 hõõruda. 5 Juunil alates 10370 hõõruda. 6 Juunil alates 8712 hõõruda. 7 Juunil alates 8574 hõõruda.
8 Juunil alates 9598 hõõruda. 9 Juunil alates 8724 hõõruda. 10 Juunil alates 11907 hõõruda. 11 Juunil alates 10630 hõõruda. 12 Juunil alates 11907 hõõruda. 13 Juunil alates 10334 hõõruda. 14 Juunil alates 8760 hõõruda.
15 Juunil alates 10953 hõõruda. 16 Juunil alates 8712 hõõruda. 17 Juunil alates 12163 hõõruda. 18 Juunil alates 8760 hõõruda. 19 Juunil alates 11140 hõõruda. 20 Juunil alates 8712 hõõruda. 21 Juunil alates 8712 hõõruda.
22 Juunil alates 11140 hõõruda. 23 Juunil alates 8658 hõõruda. 24 Juunil alates 11140 hõõruda. 25 Juunil alates 8712 hõõruda. 26 Juunil alates 10143 hõõruda. 27 Juunil alates 8658 hõõruda. 28 Juunil alates 8748 hõõruda.
29 Juunil alates 11211 hõõruda. 30 Juunil alates 8658 hõõruda. 1 juuli 2 juuli 3 juuli 4 juuli 5 juuli

Juuli 2020

30 Juunil, Teisipäev – sel päeval on odavam lennata võrreldes teiste ühesuunaliste väljumiskuupäevadega juunis. AtlasGlobali lennupileti maksumus on 8658 rubla.

Juunil 29 alates 11211 hõõruda. Juunil 30 alates 8658 hõõruda. 1 juuli 2 juuli 3 juuli 4 juuli 5 juuli
6 juuli 7 juuli 8 juuli 9 juuli 10 juuli 11 juuli 12 juuli
13 juuli 14 juuli 15 juuli 16 juuli 17 juuli 18 juuli 19 juuli
20 juuli 21 juuli 22 juuli 23 juuli 24 juuli 25 juuli 26 juuli
27 juuli 28 juuli 29 juuli 30 juuli 31 juuli 1 august 2 august
Hinda artikkel