Hogyan juthat Moszkvából Alicante

Vonattal haladni

A legkényelmesebb és legolcsóbb két útvonalat kínáljuk.

1. opció. Az út tart 2 nap és 3 órakor. Útvonal költsége 460-600 euro.

  • A Moszkva Belorusskaya állomáson menjen vonattal Strasbourgba. Hetente kétszer jár, Időutazás - 35 órák.
  • Strasbourg állomáson váltson át a Tgv vonatra (minden nap jár). Utazási idő 5 órák. Szálljon le a Montpellier Saint-Roch megállónál.
  • Menjen a TGV-vel a Barcelona Barcelona Sants-ba. Az út eltart 3 órakor.
  • A barcelonai állomásról menjen a RENFE Em vonattal és tovább 5 órák mennek az Alacant-terminálra.

2. opció. Az út tart 2 nap és 16 órák. Útvonal költsége 420-580 euro.

  • A moszkvai Belorusskaja állomáson vegye fel a D vonatot. Töltsön az úton 2 napok. Szálljon le a Nice Ville állomáson.
  • Nice-Ville felől menjen az SNCF vonattal a Marseille St-Charles vasútállomásra. Útközben kb 3 órák.
  • A Marseille Saint-Charles pályaudvarról menjen az Ave vonattal, aki naponta egyszer jár. Az út majdnem megteszi 5 órák. Szálljon le a barcelonai állomáson.
  • Itt át kell szállni a RENFE hordozó Em vonatára és át 5 órák leszállnak az alicantei állomáson.

Kikkel repülni - légitársaságok és árak

Egyenes
repülési
hogy
Alicantét csak a társaság végzi
Vueling. A városok közötti távolság kicsi,
csak a repülés tart 1 idő 10 percek. Sokkal
több fuvarozó kínál repülést
úton, kikötéssel Madridban,
Palma de Mallorca, Amszterdam stb.. d.
Opciók ilyen járatokra
van
vállalatoktól:

  • Levegő
    Európa;

  • KLM;

  • Transavia;

  • KOPPINTSON A
    Portugália.

Egyenes
перелет с лоукостером Vueling

spanyol
olcsó fuvarozó Vueling repül
Alicante a lehető leggyorsabban és olcsóbban.
Ahogy mondtam, a repülés kicsit tart
több mint egy óra. menetrend
kényelmes
- vannak járatok
napi,
Napi 2-5 alkalommal.

Vállalat
három tarifát kínál:

  1. Alapvető
    - a legolcsóbb,
    tartalmazza a kézipoggyászt 10 Kg,
    ingyenes online regisztráció (mert 7
    nappal indulás előtt). Helyválasztáshoz, váltás
    a dátumoknak külön kell fizetniük;

  2. Optima
    - lehetővé teszi, hogy a bőröndjét fel tudja vinni 25 Kg, választás
    helyeken, bejelentkezik (online vagy in
    repülőtér) ingyenes, hanem a változás
    fizetett foglalás. Repülés törlése
    nem megengedett;

  3. TimeFlex
    - a poggyász súlya korlátozott 10 Kg. De
    ingyen megváltoztathatja az időt vagy a dátumot
    indulás.

Mert
további poggyászt kell fizetni:
-tól 17 € (1200 ₽) mert 15 kg-ig 44 € (3000 ₽) mert 30
Kg. Ha vásárol
jegy
tovább
jövő héten, nem kerül
kisebb 60 € (4000 ₽). Foglaláskor
7–10 nappal indulás előtt, elrepülhet 30
€ (2000 ₽) kézipoggyásszal, vagy innen 54 € (4000
₽) legfeljebb poggyásszal 25 Kg.

Még
gazdaságosabb a jegy kiadása
mert
4-5 hónap, akkor megtalálja a járatot
tovább
minimális költség
- 25
€ (1800 ₽). Ennek az opciónak számos előnye van.
- nincs transzfer, repülőgép
légy
napi, kényelmes menetrend,
nincs éjszakai járat
(amikor
a repülőtérről csak addig lehet elhagyni
Taxi), rugalmas tarifák. De olcsó repülés
- ez csak egy transzfer egy városból
egy másikban, és a poggyászért, kényelmesebb
ülést a kabinban, extra ételt kell fizetnie.

Tranzit
рейсы из Барселоны в Аликанте

Levegő
Európa.
Járatok
spanyol
a vállalatok Madridon keresztül készülnek
(Barajas)
vagy Palma de Mallorca.
Repülők repülnek
napi,
Napi 4-5 alkalommal. Minimális
dokkolási idő - 40 percek,
tehát az egész járat
ki fog tartani
2,5 órakor. A legolcsóbb jegyek
ban ben
alacsony szezon - novembertől márciusig. Mert 2
héttel a repülés megvásárlása előtt
repülőjegy
mert
56 € (3800 ₽) kézipoggyásszal 10 kg vagy
86 € (6000 ₽) a dolgokkal 23 Kg.

Mert
repülési
ban ben
strandszezon (Június - szeptember) Ön
adj legalább 112 € (8000 ₽). Vásárlás
jegyek
ott és
nem ad jelentős megtakarítást. Hordozók
KLM
és
Transavia
ajánlat
repüljön át Amszterdamon.
2-4 járat naponta.
A legrövidebb kapcsolat 1,5 órakor.
Jegyeket vásárolni
tovább
A következő 2-3 hetet nem ajánlom: Ön
túlfizet 7-10 ezer. A legokosabb
járat foglalása
mert
1-2 hónap, akkor a repülés fénye kerül
körülbelül 7000-9000 000, és legfeljebb poggyásszal 23 kg -
körülbelül 11000-12000 ₽.

Utazás
üzleti osztályban kb 37000 ₽. hogyan
lát, árak
magas,
tehát van értelme visszafizetni
az út. Majd mindkettőben légi utazás
a felek (csomagot tartalmaz) kerül
15000–16000 ₽.

KOPPINTSON A
Portugália.
Újabb jó ajánlat ettől:
Portugál nemzeti légitársaság.
Szezontól függően naponta végezzük
5–10 járat
val vel
kikötő Lisszabonban.
Jegy alacsony szezonban vásárolható meg
mert
6000 ₽, ha egy utazótáskával repül
tovább 8 Kg. Repülés bőrönddel 23 Kg
7-8 ezer rubelbe kerül.

A költség
légi utazás
drágább a nyári hónapokban: dolgok nélkül
9000 ₽, és a dolgokkal - attól 10500 ₽. Business osztály
27 000–30 000 rubelbe kerül.

Repülővel repülünk Moszkvából

A vállalatok közvetlen járatokat indítanak Moszkvából Alicante repülőtérre:

  • S7
  • Vueling
  • Aeroflot

A távozásokat tervezzük 2 hogy 7 évszaktól függően hetente egyszer. Nyáron bérelhetsz charter-t a Transaeróval - ez a cég jól bevált ebben az irányban.

A repülőjegyek árai a szokásos módon emelkednek 3 hónapokkal a főszezon kezdete előtt. Ha azt tervezi, hogy Vuelinggel repül, fontolgat, hogy nem tartalmazzák az árban a poggyászt, külön kell fizetnie érte. És ez a légitársaság nem táplálja Önt a fedélzeten, bár ez az alacsony költségű hagyományos gyakorlat.

Alicante-ba transzferekkel lehet eljutni:

  • Czech Airlines vagy Aeroflot Madridba, innen vonattal 2,5 órák Alicantéig
  • Vueling Barcelonába, majd vonattal 5,5 órák

Az Iberia népszerű csatlakozási lehetőség Madridban. A választás fő előnyei: gyors dokkolás (körülbelül egy óra), megfizethető áron, két járat - reggel és este.

Barcelona és Alicante között busszal

A busz nem a legjövedelmezőbb lehetőség a jegyár és az utazási idő szempontjából. Igen, közvetlen utat követ és nagyon kényelmes, de kb 3-4 órával tovább, mint vonattal. És a költségek még magasabbak.

Az ALSA fuvarozónak azonban éjszakai járatai vannak., tehát ez a lehetőség azoknak fog megfelelni, aki késő este utazik és reggel érkezik.

ALSA busz

Az ALSA autóbusz-társaság minden nap jó néhány közvetlen járatot üzemeltet ebbe az irányba. így, az első busz már ekkor indul 7.00 reggel, az utolsó pedig bent van 01.00 éjszakák.

Kényelmesen, hogy egyes járatokat a főállomásról hajtanak végre, rész pedig - az északi állomástól. Választhat buszmegállót, amelyik a legközelebb van a szállodájához.

Fénykép: Ivanova Jekatyerina

így, a Barcelona Sants állomástól a busz indul 7.15 reggel és 18.20 este. És a Nord állomástól - 7.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00, 19.00, 22.00, 01.11. A járatok megállás nélkül, összesen kb. 7-8 órák.

Ha az utolsó éjszakai busszal megy, akkor Alicantéban bent leszel 9.20 reggel. Ez jó lehetőség arra, hogy pénzt takarítson meg egy szállodában, ha készen áll egy éjszakai kirándulásra.

Az ALSA buszjegyárai indulnak 47 Euro.

ALSA busszal a barcelonai repülőtérről

Jó hír azoknak, aki megérkezik a barcelonai El Prat repülőtérre, és azt tervezi, hogy azonnal elmegy Alicantéba: az ALSA közvetlen busz jár ebben az irányban. Az utazás időtartama kb 7 órák 30 percek.

Járatok indulnak a T1 terminál és a 10.25 reggel és 01.25 éjszakák. Tehát, akár késő este érkezik, könnyedén elérheti célját.

A repülőtérről induló buszjegy ára szintén ettől indul 47 Euro.

Vásároljon online buszjegyet Barcelona - Alicante-ba

Ha meg szeretné tekinteni a menetrendet és jegyet szeretne vásárolni az ALSA buszra oroszul, akkor ezt a kényelmes www.omio.ru weboldalon teheti meg. Itt állítsa be az indulási idő paramétereit, jegyárat és találjon megfelelő járatot kedvező áron, összehasonlítva a buszok indulását közvetlenül a vonatokkal.

A megvásárolt jegyet az Ön e-mailjére küldjük. Csak annyit kell tennie, hogy kinyomtatja és megérkezik a beszálláshoz, megmutatva a jegyet a sofőrnek. Általában, jegy ára alatt, ha előre veszi őket - azért 1-2 hónapok.

Közvetlen járatok Barcelona és Alicante között, menetrend és árak

repülési indulás úton vagyok érkezés indulási napok
Vueling légitársaságok (ÖN 1302)Airbus A320 06:45Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 07:55Alicante (ALC) 27, 28 február, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26 Martha, …
Vueling légitársaságok (ÖN 1302)Airbus А320 06:45Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 07:55Alicante (ALC) napi, kivéve kedden, naptól 26.10 tovább 30.11
Vueling légitársaságok (ÖN 1302)Airbus A320 06:50Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 08:00Alicante (ALC) csak 19, 26 február, 4, 11, 18, 25 Martha
Vueling légitársaságok (ÖN 1306)Airbus A320 08:25Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 09:35Alicante (ALC) csak 12 április
Vueling légitársaságok (ÖN 1312)Airbus А320 08:55Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 10:05Alicante (ALC) naponta 28.03

Mutasd az összeset (20)

Az adatokat a Yandex.Schedule szolgáltatás biztosítja

Keressen egy jegyet innen 2 082 ₽

Hasznos információ

  • Alicante Spanyolországban található
  • IATA kód: ALC
  • Kontinens: Európa
  • Valuta: Euro (EUR) (Tanfolyam: 1 EUR = 70.46 DÖRZSÖLÉS)
  • Aktuális idő: 16:11 (GMT + 1)
  • Az aktuális dátum: 27.02.2020

Járatok Alicante-ba: olcsó, gyors, kényelmes - mindezt az Airinme.com oldalon. Nálunk könnyen megtalálhatja a rendszeres járatokat, költségvetési és charter légitársaságok. A legjobb árakat kínáljuk bármilyen repülési osztályra Alicantéba. Hagyja ránk a jegyár kérdést, csak csomagolnia kell és tájékoztatnia kell barátait az utazásról!

Sokak számára az "Alicante" név kizárólag a repülőtérhez kapcsolódik, ahonnan eljuthat Benidorm strandjaira. De a hozzáértő emberek számára ez a város lenyűgöző kirándulásokhoz kapcsolódik a szárazföldön és a tengeren., és gyújtó klubpartik. Бронируйте авиабилеты в Аликанте на Airinme.com уже сегодня и окунитесь в очаровательную атмосферу испанского побережья Коста-Бланка.

Alicante - tennivalók?

Alicante nagyjából három részre osztható: Esplanade de España (Spanyolország Esplanade), – pálma sikátor a Földközi-tenger partján (sokan Spanyolország legszebb sétányának tartják), Régi negyed Santa Cruz, nyugat felől a Rambla de Méndez Núnez határolja, és Santa Barbara ősi kastélya (Santa Barbara vár) a 160 méteres Fehér Szikla tetején (Benancatil). A kastélyhoz siklóval lehet eljutni. Van egy kis múzeum és egy megfigyelő fedélzet., csodálatos kilátással az egész városra és a tengerre.

A város legrégebbi épülete a várdomb alatt található - a Santa Maria templom. A gótikus falakat a 18. századi barokk homlokzat mögött rejtik el. Egy másik figyelemre méltó reneszánsz templom a Santa Cruz negyed központjában található, keskeny sétálóutcák átszövésében, – ez a San Nicolas-i székesegyház.

A volt kórház épületében található Régészeti Múzeum szintén figyelmet érdemel. (Museo Arqueologico), itt szinte mindent megtudhat Spanyolország történelméről, a kőkorszak óta.

Unod már a városban való vándorlást? Lemenni a strandra, a Costa Blanca azúrkék vizeire, ahol bérelhet sznorkelező felszerelést és megcsodálhatja a tengeri élet életét, vagy szervezzen kirándulást a Tabarka-szigetre, в морской заповедник.

Éjszaka Alicantéban is javában zajlik az élet. A bulizók nagy része az óvárosba és a kikötő területére özönlik, ahol minden nyáron tengerparti bárok (chiringito) устраивают грандиозные вечеринки.

Vásárlás Alicante-ban

Alicante a leghírhedtebb vásárlókat vonzza - vannak exkluzív butikok is, és spontán piacok, és rendezett bevásárlóközpontok. Emléktárgyak és hagyományos kézműves termékek - díszek, kézitáskák, cipő - El Barrio történelmi negyedében található. A Gran Via bevásárlóközpontban több mint száz butik található, és a Panoramis komplexumban megteheti, kivéve a vásárlást, élvezze az öböl csodálatos kilátását is.

Alicante helyi konyhája

Hagyományos tapas (tapas) - az alicantei utazó első választása. Mozgás egyik tapas bárból a másikba, kipróbálhatja a menü összes lehetőségét: olajbogyó, garnélarák chilivel és fokhagymával (úgynevezett gambas pil pil), csigák, kagyló és még sok más. A város legnépszerűbb étele azonban, amelyet bármelyik étteremben felszolgálnak - paella (paella), rizs sáfránnyal, csirke, garnélarák és pirospaprika, feltétlenül próbálja ki, mielőtt elhagyja a várost.

Alacsony árú naptár Alicante - Németország

Olcsó járatok Alicante és Németország között (ALC - DE)

Az Aviasales.com megtalálja a legolcsóbb járatokat Alicante és Németország között, a németországi belépőjegy költségeinek összehasonlítása 45 ügynökségek, 5 foglalási rendszerek és 728 légitársaságok. Hol vásárol jegyeket pontosan Alicantéba - Németország rajtad múlik.

Nem ér semmit, hogy Alicante - Németország a legnépszerűbb úti cél januárban, Szeptember és november.
Ebben az időszakban a repülőjegyek átlagos költsége

9 953₽
.

Az Alicante - Németország útvonal legnépszerűbb úti céljai:

  • Alicante - Berlin
  • Alicante - Köln
  • Alicante - Düsseldorf

Főszezonban - márciusban, Június és augusztus

a repülőjegyek ára átlagosan csökken

9 087₽
.

Közvetlen járatok Alicante és Németország között

A legegyszerűbb módja a közvetlen repülés. Alicante és Németország közötti közvetlen járatokat légitársaságok üzemeltetik:

  • Air Berlin
    Berlinbe (1 heti egy nap, AB2595 járat), Münchenbe (1 heti egy nap, AB2093 járat), Düsseldorfban (5 heti egy nap, AB2547 járat)
  • Norwegian Air International
    Hamburgba (2 heti egy nap, D85508 számú járat), Münchenbe (2 heti egy nap, D85464 számú járat)
  • Ryanair
    Karlsruhe-ban (2 heti egy nap, FR9054 járat), Kölnbe (2 heti egy nap, FR1356 járat), Hamburgba (2 heti egy nap, FR4025 járat), Bremenben (2 heti egy nap, FR9056 járat), Frankfurt am Mainban (2 heti egy nap, FR7321 járat), Berlinbe (3 heti egy nap, FR159 járat), Düsseldorfban (4 heti egy nap, FR6213 járat)

Alicante-ból Németországba transzfer, még érdekesebbé teheti utazását, mert a dokkolás elvégezhető:

  • Lisszabon

    (WI1123 Alicante - Berlin járat a TAP Portugal segítségével)

  • (járat LS1412 Alicante - München a Jet2.com segítségével)

Ez nagyszerű alkalom e városok megismerésére, mert a transzplantációs idő általában legalább 6 órák.

Figyelembe kell venni, hogy a napok számától függően, indulás előtt marad, az Alicante és Németország közötti repülőjegy ára meghaladhatja a kétszeresét.

Az Aviasales.com azt tanácsolja, hogy előre vásároljon repülőjegyeket Alicante és Németország között, akkor kiválaszthatja a repülés feltételeit, összpontosítva az Ön kívánságaira és pénzügyi lehetőségeire.

Néz

Repülőjegy Alicantéből Németországba

A legjobb ár jegyek között Alicante és Németország között, látogatóink találták meg az utolsó 48 órák *:

Útvonal Egyirányú Körút
Alicante - Berlin

25.04.2020

20.03 – 22.03.2020

Alicante - München

19.12.2020

12.03 – 15.03.2020

Alicante - Düsseldorf

03.03.2020

05.03 – 12.03.2020

Alicante - Frankfurt am Main

13.03.2020

07.04 – 19.04.2020

Alicante - Hamburg

26.04.2020

26.04 – 10.05.2020

Alicante - Köln

11.05.2020

02.04 – 06.04.2020

Alicante - Memmingen

27.02.2020

13.03 – 15.03.2020

Alicante - Dortmund

03.03.2020

05.03 – 12.03.2020

A legolcsóbb járat Alicante és Németország között, a felhasználók találták meg az utolsó 48 órák:

jegy

az Alicante - Berlin útvonalon

az OpenSkies

távozással 25.04.2020 és költség

2 195 rubel
.

A leggyorsabb repülőjegy Alicante és Németország között:

jegy

Alicante - München irányába

írta az Air Berlin

a legközelebbi indulással 01.03.2020 és a repülés időtartama
2h 25 perc.

Légitársaságok, Alicante-ból Németországba repülve

  • Air Berlin

  • Brussels Airlines

  • Vueling

  • Ryanair

  • Flybe

  • Aer Lingus

  • Norwegian Air International

  • Jetairfly

Közvetlen járatok Alicante és Németország között

Repülési Honnan Indulás Úton vagyok Érkezés Indulási napok

Air Berlin

(

AB2547
)

Düsseldorf 12:45 2h 40m 15:25

Hétf, Házasodik, th, Péntek, Ült

Ryanair

(

FR6213
)

Düsseldorf 10:35 2h 45m 13:20

Hétf, Házasodik, Péntek, vs.

Ryanair

(

FR159
)

Berlin 19:50 3h 0m 22:50

Házasodik, Péntek, vs.

Ryanair

(

FR1356
)

kölni 06:45 2h 35m 09:20

Hétf, Péntek

Norwegian Air International

(

D85508
)

Hamburg 17:05 2h 55m 20:00

Hétf, Péntek

Ryanair

(

FR4025
)

Hamburg 16:45 3h 15m 20:00

Hétf, th

Ryanair

(

FR9056
)

Bremen 19:25 3h 0m 22:25

Hétf, Péntek

Ryanair

(

FR9054
)

Karlsruhe 20:00 2h 30m 22:30

kedden, Ült

Norwegian Air International

(

D85464
)

München 07:35 2h 35m 10:10

th, vs.

Ryanair

(

FR7321
)

Frankfurt am Main 08:25 2h 40m 11:05

Házasodik, vs.

Repülőterek, Alicante - Németország irányát szolgálják

Repülőterek Alicante-ban, ebből vannak járatok Németországba:

Alicante (ALC)

A legnépszerűbb repülőterek, Alicante - Németország irányát szolgálják:

Alicante (ALC)
-
Bremen (BRE)

Értékeld a cikket