Olcsó repülőjegyek Moszkvába (szénaboglya) – bodrum

Repülőjegy Bodrum - Moszkva hónapokra *

Hónap Egyirányú Körút
február 2020

27.02.2020

01.02 – 08.02.2020

március 2020

04.03.2020

01.03 – 08.03.2020

április 2020

17.04.2020

01.04 – 08.04.2020

Lehet 2020

03.05.2020

01.05 – 08.05.2020

június 2020

03.06.2020

23.06 – 30.06.2020

július 2020

01.07.2020

01.07 – 08.07.2020

augusztus 2020

09.08.2020

01.08 – 08.08.2020

szeptember 2020

11.09.2020

01.09 – 08.09.2020

október 2020

01.10.2020

04.10 – 10.10.2020

november 2020

01.11.2020

01.11 – 08.11.2020

december 2020

01.12.2020

01.12 – 08.12.2020

január 2021

01.01.2021

01.01 – 08.01.2021

*
Árak, találtak a felhasználók az utóbbi időben 48 órák, nem ajánlat.

Közvetlen járatok Isztambul és Bodrum között, repülőgép menetrend

Repülési Indulás Úton vagyok Érkezés Indulási napok

Atlas Global Airlines

(

KK40
)

07:50 1h 5m 08:55

minden nap

Atlas Global Airlines

(

KK44
)

17:15 1h 10m 18:25

minden nap

török ​​légitársaság

(

TK2504
)

09:05 1h 15m 10:20

Hétf, kedden, Házasodik, th, Péntek, vs.

török ​​légitársaság

(

TK2524
)

20:05 1h 20m 21:25

Hétf, kedden, Házasodik, th, Péntek, Ült

Pegasus Airlines

(

PC172
)

06:10 1h 35m 07:45

Hétf, kedden, Házasodik, th, Péntek, vs.

Pegasus Airlines

(

PC174
)

14:30 1h 35m 16:05

Hétf, kedden, Házasodik, th

Pegasus Airlines

(

PC176
)

20:25 1h 35m 22:00

th, Péntek, Ült

Pegasus Airlines

(

PC4272
)

18:15 1h 35m 19:50

Péntek

Pegasus Airlines

(

PC4272
)

11:50 1h 35m 13:25

vs.

Pegasus Airlines

(

PC176
)

19:35 1h 35m 21:10

kedden

A szentpétervári repülőjegyek költsége – Bodrum egy irányba

február 2020

Mert 16129 rubel távozással 5 Február egyféleképpen lehet jegyet vásárolni a Turkish Airlines februári járatára.

jan. 27 jan. 28 jan. 29 jan. 30 jan. 31 1 február 2 február
3 február 4 Február tól 19860 RUR. 5 Február tól 16129 RUR. 6 február 7 Február tól 16597 RUR. 8 február 9 február
10 Február tól 16364 RUR. 11 Február tól 16364 RUR. 12 Február tól 16364 RUR. 13 Február tól 16364 RUR. 14 Február tól 16719 RUR. 15 február 16 február
17 február 18 február 19 február 20 Február tól 19860 RUR. 21 Február tól 20215 RUR. 22 Február tól 18087 RUR. 23 február
24 február 25 február 26 február 27 február 28 Február tól 17079 RUR. 29 február 1 Martha

március 2020

Megtakarítani a repülőjegyeket ebben a hónapban, nézd meg a lehetőségeket 16 Martha, Hétfőn a Turkish Airlines. Ár 16147 rubel egy út a legalacsonyabb márciusra.

Február. 24 Február. 25 Február. 26 Február. 27 Február. 28 -tól 17079 RUR. Február. 29 1 Martha
2 Martha 3 Martha 4 Martha 5 Martha 6 Martha 7 Martha 8 Márciustól 21740 RUR.
9 Márciustól 17732 RUR. 10 Martha 11 Martha 12 Martha 13 Martha 14 Martha 15 Martha
16 Márciustól 16147 RUR. 17 Martha 18 Martha 19 Martha 20 Martha 21 Martha 22 Márciustól 21740 RUR.
23 Márciustól 16714 RUR. 24 Martha 25 Martha 26 Martha 27 Márciustól 17079 RUR. 28 Márciustól 17079 RUR. 29 Martha
30 Martha 31 Martha 1 április 2 április 3 április 4 április 5 április

április 2020

Az egyirányú jegyek ára 16258 rubelt találtak áprilisra, 13 szám. A járatot a Turkish Airlines üzemelteti.

március 30 március 31 1 április 2 április 3 április 4 április 5 április
6 Április tól 18121 RUR. 7 április 8 április 9 április 10 április 11 április 12 április
13 Április tól 16258 RUR. 14 április 15 április 16 Április tól 16258 RUR. 17 április 18 Április tól 18459 RUR. 19 Április tól 16258 RUR.
20 Április tól 17627 RUR. 21 április 22 április 23 április 24 április 25 április 26 április
27 Április tól 16714 RUR. 28 április 29 április 30 Április tól 21834 RUR. 1 élesztő 26760 RUR. 2 élesztő 19791 RUR. 3 élesztő 17609 RUR.

Lehet 2020

A repülőjegy minimális költsége 16242 rubelt egy módon találtak 21 Lehet, Csütörtökön a Turkish Airlines.

Április. 27 -tól 16714 RUR. Április. 28 Április. 29 Április. 30 -tól 21834 RUR. 1 élesztő 26760 RUR. 2 élesztő 19791 RUR. 3 élesztő 17609 RUR.
4 élesztő 17732 RUR. 5 élesztő 17609 RUR. 6 Lehet 7 élesztő 18121 RUR. 8 élesztő 18616 RUR. 9 élesztő 18976 RUR. 10 élesztő 17981 RUR.
11 Lehet 12 Lehet 13 Lehet 14 élesztő 17627 RUR. 15 élesztő 16497 RUR. 16 élesztő 16497 RUR. 17 Lehet
18 Lehet 19 élesztő 16474 RUR. 20 élesztő 16364 RUR. 21 élesztő 16242 RUR. 22 Lehet 23 Lehet 24 Lehet
25 Lehet 26 Lehet 27 Lehet 28 Lehet 29 Lehet 30 Lehet 31 Lehet

június 2020

Mert 16364 rubelt a Turkish Airlines egyirányú jegyeire lehet vásárolni 1 június.

1 Június tól 16364 RUR. 2 június 3 június 4 június 5 Június tól 17959 RUR. 6 június 7 június
8 Június tól 17877 RUR. 9 június 10 Június tól 17753 RUR. 11 Június tól 17753 RUR. 12 június 13 június 14 június
15 Június tól 17981 RUR. 16 Június tól 18251 RUR. 17 Június tól 18251 RUR. 18 Június tól 18086 RUR. 19 Június tól 17337 RUR. 20 Június tól 18976 RUR. 21 Június tól 20278 RUR.
22 Június tól 18251 RUR. 23 június 24 június 25 június 26 június 27 Június tól 18310 RUR. 28 Június tól 17106 RUR.
29 Június tól 17961 RUR. 30 június 1 július 2 július 3 július 4 július 5 július

július 2020

Az egyirányú jegyek ára 17961 rubelt találtak júniusra, 29 szám. A járatot a Turkish Airlines üzemelteti.

június 29 -tól 17961 RUR. június 30 1 július 2 július 3 július 4 július 5 július
6 július 7 július 8 július 9 július 10 július 11 július 12 július
13 július 14 július 15 július 16 július 17 július 18 július 19 július
20 július 21 július 22 július 23 július 24 július 25 július 26 július
27 július 28 július 29 július 30 július 31 július 1 augusztus 2 augusztus

Bodrum repülőjegy ára – Moszkva egyfelé

február 2020

A legalacsonyabb repülési költség (8112 rubel) az egyik utat megtalálták 17 február, hétfő.

jan. 27 jan. 28 jan. 29 jan. 30 jan. 31 1 Február tól 15102 RUR. 2 Február tól 13708 RUR.
3 Február tól 10579 RUR. 4 Február tól 12532 RUR. 5 Február tól 13611 RUR. 6 Február tól 8880 RUR. 7 Február tól 10512 RUR. 8 Február tól 10666 RUR. 9 Február tól 10541 RUR.
10 Február tól 14524 RUR. 11 Február tól 8760 RUR. 12 Február tól 12336 RUR. 13 Február tól 8693 RUR. 14 Február tól 9566 RUR. 15 Február tól 8123 RUR. 16 Február tól 8448 RUR.
17 Február tól 8112 RUR. 18 Február tól 8748 RUR. 19 Február tól 8163 RUR. 20 Február tól 8448 RUR. 21 Február tól 8448 RUR. 22 Február tól 8748 RUR. 23 Február tól 8448 RUR.
24 Február tól 9585 RUR. 25 Február tól 8760 RUR. 26 Február tól 8457 RUR. 27 Február tól 8724 RUR. 28 Február tól 8457 RUR. 29 Február tól 8457 RUR. 1 Márciustól 8760 RUR.

március 2020

A Pegasus Airlines egyirányú jegyének legalacsonyabb költségét a 23 Martha, hétfő.

Február. 24 -tól 9585 RUR. Február. 25 -tól 8760 RUR. Február. 26 -tól 8457 RUR. Február. 27 -tól 8724 RUR. Február. 28 -tól 8457 RUR. Február. 29 -tól 8457 RUR. 1 Márciustól 8760 RUR.
2 Márciustól 9408 RUR. 3 Márciustól 8448 RUR. 4 Márciustól 8638 RUR. 5 Márciustól 10512 RUR. 6 Márciustól 9705 RUR. 7 Márciustól 11579 RUR. 8 Márciustól 13621 RUR.
9 Márciustól 14743 RUR. 10 Márciustól 10222 RUR. 11 Márciustól 9266 RUR. 12 Márciustól 8950 RUR. 13 Márciustól 13421 RUR. 14 Márciustól 9942 RUR. 15 Márciustól 8950 RUR.
16 Márciustól 18036 RUR. 17 Márciustól 17832 RUR. 18 Márciustól 17305 RUR. 19 Márciustól 14965 RUR. 20 Márciustól 14685 RUR. 21 Márciustól 14906 RUR. 22 Márciustól 14965 RUR.
23 Márciustól 8395 RUR. 24 Márciustól 14965 RUR. 25 Márciustól 9319 RUR. 26 Márciustól 14965 RUR. 27 Márciustól 8457 RUR. 28 Márciustól 8712 RUR. 29 Márciustól 15149 RUR.
30 Márciustól 14965 RUR. 31 Márciustól 14965 RUR. 1 Április tól 10068 RUR. 2 Április tól 14965 RUR. 3 Április tól 15855 RUR. 4 Április tól 8712 RUR. 5 Április tól 13046 RUR.

április 2020

Az AtlasGlobal repülőjegy 8712 rubel egy út a legjobb ajánlat áprilisra. Az indulást végrehajtják 4 április, szombat.

március 30 -tól 14965 RUR. március 31 -tól 14965 RUR. 1 Április tól 10068 RUR. 2 Április tól 14965 RUR. 3 Április tól 15855 RUR. 4 Április tól 8712 RUR. 5 Április tól 13046 RUR.
6 Április tól 15519 RUR. 7 Április tól 11306 RUR. 8 Április tól 14965 RUR. 9 Április tól 11306 RUR. 10 Április tól 12581 RUR. 11 Április tól 15855 RUR. 12 Április tól 15149 RUR.
13 Április tól 9793 RUR. 14 Április tól 14965 RUR. 15 Április tól 14965 RUR. 16 Április tól 15519 RUR. 17 Április tól 15855 RUR. 18 Április tól 8760 RUR. 19 Április tól 14965 RUR.
20 Április tól 14524 RUR. 21 Április tól 14965 RUR. 22 Április tól 15519 RUR. 23 Április tól 15519 RUR. 24 Április tól 14796 RUR. 25 Április tól 10586 RUR. 26 Április tól 10586 RUR.
27 Április tól 10548 RUR. 28 Április tól 14965 RUR. 29 Április tól 11140 RUR. 30 Április tól 10517 RUR. 1 élesztő 12775 RUR. 2 élesztő 13709 RUR. 3 élesztő 13233 RUR.

Lehet 2020

A legolcsóbb egyirányú jegyet az AtlasGlobal találta 14 Lehet, csütörtök.

Április. 27 -tól 10548 RUR. Április. 28 -tól 14965 RUR. Április. 29 -tól 11140 RUR. Április. 30 -tól 10517 RUR. 1 élesztő 12775 RUR. 2 élesztő 13709 RUR. 3 élesztő 13233 RUR.
4 élesztő 10548 RUR. 5 élesztő 11375 RUR. 6 élesztő 12040 RUR. 7 élesztő 12376 RUR. 8 élesztő 11907 RUR. 9 élesztő 13709 RUR. 10 élesztő 9839 RUR.
11 élesztő 14115 RUR. 12 élesztő 14115 RUR. 13 élesztő 12040 RUR. 14 élesztő 8712 RUR. 15 élesztő 12967 RUR. 16 élesztő 8712 RUR. 17 élesztő 8712 RUR.
18 élesztő 11179 RUR. 19 élesztő 15519 RUR. 20 élesztő 14241 RUR. 21 élesztő 8712 RUR. 22 élesztő 14331 RUR. 23 élesztő 10517 RUR. 24 élesztő 10517 RUR.
25 élesztő 9607 RUR. 26 élesztő 10517 RUR. 27 élesztő 14188 RUR. 28 élesztő 8712 RUR. 29 élesztő 15855 RUR. 30 élesztő 8724 RUR. 31 élesztő 8712 RUR.

június 2020

Ebben a hónapban a legolcsóbb a repülés 7 Június részére 8574 rubel egy irányba. A járatot a Pegasus Airlines üzemelteti.

1 Június tól 11907 RUR. 2 Június tól 8658 RUR. 3 Június tól 12040 RUR. 4 Június tól 8724 RUR. 5 Június tól 10370 RUR. 6 Június tól 8712 RUR. 7 Június tól 8574 RUR.
8 Június tól 9598 RUR. 9 Június tól 8724 RUR. 10 Június tól 11907 RUR. 11 Június tól 10630 RUR. 12 Június tól 11907 RUR. 13 Június tól 10334 RUR. 14 Június tól 8760 RUR.
15 Június tól 10953 RUR. 16 Június tól 8712 RUR. 17 Június tól 12163 RUR. 18 Június tól 8760 RUR. 19 Június tól 11140 RUR. 20 Június tól 8712 RUR. 21 Június tól 8712 RUR.
22 Június tól 11140 RUR. 23 Június tól 8658 RUR. 24 Június tól 11140 RUR. 25 Június tól 8712 RUR. 26 Június tól 10143 RUR. 27 Június tól 8658 RUR. 28 Június tól 8748 RUR.
29 Június tól 11211 RUR. 30 Június tól 8658 RUR. 1 július 2 július 3 július 4 július 5 július

július 2020

30 június, kedd – ezen a napon kiderül, hogy olcsóbban repül a többi egyirányú indulási dátumhoz képest júniusban. Az AtlasGlobal repülőjegy ára lesz 8658 rubel.

június 29 -tól 11211 RUR. június 30 -tól 8658 RUR. 1 július 2 július 3 július 4 július 5 július
6 július 7 július 8 július 9 július 10 július 11 július 12 július
13 július 14 július 15 július 16 július 17 július 18 július 19 július
20 július 21 július 22 július 23 július 24 július 25 július 26 július
27 július 28 július 29 július 30 július 31 július 1 augusztus 2 augusztus
Értékeld a cikket