Wéi aus Moskau zu Alicante ze kréien

Zuch fueren

Mir bidden zwee vun de bequemsten a bëllegst Strecken.

Optioun Nummer 1. D'Strooss hëlt 2 Deeg an 3 Auer. Route Käschten 460-600 Euro.

  • Zu Moskau Belorusskaya Gare, huelt den Zuch op Stroossbuerg. Hie geet zweemol an der Woch, Zäitrees - 35 Stonnen.
  • Op Stroossbuerg Gare, wiesselt op den Tgv Zuch (hie geet all Dag). Reeszäit 5 Stonnen. Kritt um Montpellier Saint-Roch Arrêt.
  • Huelt den TGV op Barcelona Barcelona Sants. D'Rees wäert daueren 3 Auer.
  • Vun der Gare vu Barcelona, ​​huelt den RENFE Em Zuch a via 5 Stonnen ginn op den Alacant-Terminal.

Optioun Nummer 2. D'Strooss hëlt 2 Deeg an 16 Stonnen. Route Käschten 420-580 Euro.

  • Op der Moskauer Belorusskaya Gare, huelt den Zuch D. Dir verbréngt um Wee 2 Deeg. Kritt op der Nice Ville Station.
  • Vu Nice-Ville, huelt den SNCF Zuch op Marseille St-Charles Gare. Ënnerwee iwwer 3 Stonnen.
  • Vun der Marseille Saint-Charles Gare, huelt den Ave Zuch, deen eemol den Dag zu Fouss geet. D'Strooss wäert bal daueren 5 Stonnen. Kritt op der Barcelona Station.
  • Hei wiesselt Dir op den Em Zuch vum RENFE Carrier an duerch 5 Stonnen op der Gare zu Alicante erof.

Mat wiem ze fléien - Fluchgesellschaften a Präisser

Riichtaus
Fluch
an
Alicante gëtt nëmme vun der Firma gespillt
Vueling. D'Distanz tëscht de Stied ass kleng,
de Fluch dauert nëmmen 1 Zäit 10 Minutten. Vill
méi Trägere bidden ze fléien
am Transit, mam Docking zu Madrid,
Palma de Mallorca, Amsterdam, asw.. d.
Optiounen fir sou Flich
do ass
vu Firmen:

  • Loft
    Europa;

  • KLM;

  • Transavia;

  • TAPPEN
    Portugal.

Riichtaus
перелет с лоукостером Vueling

Spuenesch
Bëllegträger Vueling flitt fir
Alicante sou séier a bëlleg wéi méiglech.
Wéi gesot, de Fluch dauert e bëssen
iwwer eng Stonn. Zäitplang
gemittlech
- et gi Flich
deeglech,
2-5 Mol am Dag.

Firma
bitt dräi Tariffer:

  1. Basis
    - daat bëllegst,
    enthält Handbagage an 10 Kg,
    gratis online umeldung (fir 7
    Deeg virum Départ). Fir eng Plaz ze wielen, Verréckelung
    Datumen mussen extra bezuelen;

  2. Optima
    - erlaabt Iech Är Valise opzehuelen 25 Kg, Wiel
    Plazen, umellen (online oder an
    Fluchhafen) fräi, awer änneren
    bezuelte Buchung. Annulatioun vum Fluch
    net erlaabt;

  3. TimeFlex
    - Gepäck ass u Gewiicht limitéiert 10 Kg. Awer
    Dir kënnt d'Zäit oder den Datum gratis änneren
    Départ.

Fir
zousätzlech Gepäck muss bezuelt ginn:
vun 17 € (1200 ₽) fir 15 kg un 44 € (3000 ₽) fir 30
Kg. Wann kafen
Ticket
an
nächst Woch, et wäert net kaschten
méi kleng 60 € (4000 ₽). Wann Buchung fir
7–10 Deeg virum Départ, Dir kënnt fort fléien fir 30
€ (2000 ₽) mat Handbagage, oder vun 54 € (4000
₽) mam Gepäck bis 25 Kg.

Awer nach
et ass méi spuersam en Ticket auszeginn
fir
4-5 Méint, da kënnt Dir e Fluch fannen
op
Mindestkäschten
- 25
€ (1800 ₽). Dës Optioun huet vill Virdeeler.
- keng Iwwerweisungen, Fliger
fléien
deeglech, praktesch Zäitplang,
keng Nuetsflich
(wéini
du kanns nëmmen de Fluchhafe vu
Taxi), flexibel Tariffer. Awer mat engem Low-Cost fléien
- et ass just en Transfer vun enger Stad
an engem aneren, a fir Gepäck, méi komfortabel
Sëtz an der Kabinn, Dir musst extra Iessen bezuelen.

Duerchgang
рейсы из Барселоны в Аликанте

Loft
Europa.
Flich
Spuenesch
Firme ginn duerch Madrid gemaach
(Barajas)
oder Palma de Mallorca.
Fligeren fléien
deeglech,
4-5 Mol am Dag. Minimum
Kopplungszäit - 40 Minutten,
also de ganze Fluch
wäert lescht
2,5 Auer. Déi bëllegst Tickete sinn
an
niddereg Saison - vun November bis Mäerz. Fir 2
Woche virum Fluch ka kaaft ginn
Loft Ticket
fir
56 € (3800 ₽) mam Handgepäck un 10 kg oder fir
86 € (6000 ₽) mat Saachen un 23 Kg.

Fir
Fluch
an
Plage Saison (Juni - September) Dir
op d'mannst ginn 112 € (8000 ₽). Kaaft
Ticketen
do an
bréngt keng bedeitend Spuer zréck. Trägere
KLM
an
Transavia
bidden
fléien duerch Amsterdam.
2-4 Flich pro Dag.
Déi kierzlechst Verbindung ass 1,5 Auer.
Fir Ticketen ze kafen
an
Ech empfeelen déi nächst 2-3 Wochen net: Dir
iwwerbezuelen 7-10 dausend. Dee schlausten
e Fluch buchen
fir
1-2 Méint, da kascht fléien Liicht
ongeféier 7000-9000 ₽, a mam Gepäck bis 23 kg -
ongeféier 11000-12000 ₽.

Reesen
am Business Class kascht ongeféier 37000 ₽. wéi
gesinn, Präisser
héich,
also et mécht Sënn zréck ze bezuelen
d'Strooss. Da Fluchrees a béid
Parteien (Gepäck abegraff) wäert kaschten
15000–16000 ₽.

TAPPEN
Portugal.
Eng aner gutt Offer vun
Portugisesch national Fluchgesellschaft.
Ofhängeg vun der Saison, pro Dag gëtt gemaach
5–10 Flich
mat
Kopplung zu Lissabon.
Tickete kënne wärend der Nidderesaison kaaft ginn
fir
6000 ₽, wann Dir mat engem Reesak flitt
an 8 Kg. E Fluch mat enger Valise op 23 Kg
kascht 7-8 Dausend Rubel.

D'Käschten
Loftreesen
méi deier an de Summerméint: ouni Saachen aus
9000 ₽, a mat Saachen - vun 10500 ₽. Business Klass
kascht 27.000–30.000 Rubel.

Mir fléien mam Fliger vu Moskau

Firmen hunn direkt Flich vu Moskau op de Fluchhafen Alicante:

  • S7
  • Vueling
  • Aeroflot

Départ si geplangt vun 2 an 7 eemol d'Woch ofhängeg vun der Saison. Am Summer kënnt Dir eng Charta mat Transaero fléien - dës Firma huet sech gutt an dëser Richtung bewisen.

Wéi gewinnt, klammen d'Präisser fir Fluchbilljeeë fir 3 Méint virum Start vun der Héichsaison. Wann Dir plangt mam Vueling ze fléien, betruecht, datt se net Gepäck am Präis mat abannen, Dir musst extra dofir bezuelen. An dës Fluchgesellschaft fiddert Iech net u Bord, obwuel dëst eng traditionell Praxis fir Lowcost ass.

Dir kënnt mat Transfere op Alicante kommen:

  • Tschechesch Airlines oder Aeroflot op Madrid, vun hei mam Zuch 2,5 Stonnen op Alicante
  • Vueling zu Barcelona, an dann mam Zuch 5,5 Stonnen

Iberia Airlines ass eng populär Verbindungsoptioun zu Madrid. D'Haaptvirdeeler vun dëser Wiel: séiere Kopplungssystem (ongeféier eng Stonn), bezuelbare Präis, zwee Flich - moies an owes.

Barcelona op Alicante mam Bus

De Bus ass net déi rentabelst Optioun wat den Ticketpräis an d'Reeszäit ugeet. jo, et follegt en direkten Wee an ass ganz bequem, awer fir drop ze kommen fir ongeféier 3-4 Stonnen méi laang, wéi mam Zuch. An d'Käschte sinn nach méi héich.

Wéi och ëmmer, de Carrier ALSA huet Nuetsflich., also dës Optioun passt deenen, dee plangt spéit an der Nuecht ze reesen a moies ukommen.

ALSA Bus

All Dag fiert d'ALSA Busfirma nawell e puer direkt Flich an dës Richtung. Also, den éischte Bus fiert schonn um 7.00 moies, an dee leschten ass an 01.00 Nuechten.

Praktesch, datt verschidde Flich vun der Haaptstatioun gefouert ginn, an e puer - vun der nërdlecher Gare. Dir kënnt e Busarrêt wielen, wat am nootsten bei Ärem Hotel ass.

Foto: Ivanova Ekaterina

Also, vu Barcelona Sants Gare, de Bus fiert 7.15 moies an 18.20 owes. A vun der Nord Gare - bis 7.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00, 19.00, 22.00, 01.11. D'Flich operéiere non-stop mat enger Gesamt Reeszäit vun ongeféier. 7-8 Stonnen.

Wann Dir dee leschten Nuetsbus hëlt, dann zu Alicante sidd Dir an 9.20 moies. Dëst ass eng gutt Geleeënheet fir Suen op engem Hotel ze spueren, wann Dir sidd prett fir eng Nuetsrees.

ALSA Bus Ticket Präisser fänken un 47 Euro.

Mam ALSA Bus vum Fluchhafen Barcelona

Gutt Nouvellë fir déi, deen um Barcelona Fluchhafen El Prat ukënnt a plangt direkt op Alicante ze goen: direkten Bus ALSA fiert an dës Richtung. D'Dauer vun der Rees ass ongeféier 7 Stonnen 30 Minutten.

Flich fuere vum Terminal T1 op 10.25 moies an 01.25 Nuechten. Sou datt, och spéit an der Nuecht ukommen, kënnt Dir ganz einfach Är Destinatioun erreechen.

De Präis vun engem Bus Ticket vum Fluchhafe fänkt och un 47 Euro.

Kaaft e Bus Ticket Barcelona - Alicante online

Wann Dir den Zäitplang wëllt gesinn an en Ticket fir den ALSA Bus op Russesch kaaft, da kënnt Dir dëst op der bequemer Websäit www.omio.ru maachen. Do setzen d'Parameteren fir d'Départzäit of, Ticketpräis a fannt e passende Fluch zu engem favorabele Präis, mam Bus vergläichen direkt mat Zich.

De kaaft Ticket gëtt op Är E-Mail geschéckt. Alles wat Dir maache musst ass et auszedrécken an um Boarding ukommen, de Chauffer den Ticket ze weisen. Normalerweis, Ticket Präisser ënnert, wann Dir se am Viraus hëlt - fir 1-2 Méint.

Direktflich vu Barcelona op Alicante, Zäitplang a Präisser

Fluch Départ ënnerwee Arrivée Depart Deeg
Vueling Fluchgesellschafte (DIR 1302)Airbus A320 06:45Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 07:55Alicante (ALC) 27, 28 Februar, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26 Martha, ...
Vueling Fluchgesellschafte (DIR 1302)Airbus А320 06:45Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 07:55Alicante (ALC) deeglech, ausser Tue, Sonn vun 26.10 op 30.11
Vueling Fluchgesellschafte (DIR 1302)Airbus A320 06:50Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 08:00Alicante (ALC) nëmmen 19, 26 Februar, 4, 11, 18, 25 Martha
Vueling Fluchgesellschafte (DIR 1306)Airbus A320 08:25Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 09:35Alicante (ALC) nëmmen 12 Abrëll
Vueling Fluchgesellschafte (DIR 1312)Airbus А320 08:55Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 10:05Alicante (ALC) deeglech vun 28.03

weisen all (20)

D'Donnéeë gi vum Yandex.Schedule Service

Fannt en Ticket vun 2 082 ₽

Nëtzlech Informatiounen

  • Alicante ass a Spuenien
  • IATA Code: ALC
  • Kontinent: Europa
  • Währung: Euro (EUR) (Cours: 1 EUR = 70.46 RUB)
  • Aktuell Zäit: 16:11 (GMT + 1)
  • Den aktuellen Datum: 27.02.2020

Flich op Alicante: bëlleg, séier, praktesch - all dëst op Airinme.com. Dir fannt einfach regelméisseg Flich bei eis, Budget a Charta Fluchgesellschafte. Mir bidden déi bescht Präisser fir all Fluchklass op Alicante. Loosst eis d'Ticketpräisausgab, Dir musst just Äert Gepäck packen an Är Frënn iwwer d'Rees informéieren!

Fir vill gëtt den Numm "Alicante" exklusiv mam Fluchhafe verbonnen, vu wou Dir op de Plage vu Benidorm kënnt. Awer fir kompetent Leit ass dës Stad verbonne mat faszinéierenden Ausflich op Land an um Mier., an incendiary club Parteien. Бронируйте авиабилеты в Аликанте на Airinme.com уже сегодня и окунитесь в очаровательную атмосферу испанского побережья Коста-Бланка.

Alicante - Saachen ze maachen?

Alicante kann ongeféier an dräi Deeler opgedeelt ginn: Esplanade de España (Esplanade vu Spuenien), – Palmenallee laanscht d'Mëttelmierküst (vill betruechten et déi schéinste Promenade a Spuenien), Al Quarter Santa Cruz, vum Westen begrenzt vu Rambla de Méndez Núnez, an dat antikt Schlass vu Santa Barbara (Schlass vu Santa Barbara) uewen um 160 Meter White Rock (Benancatil). Dir kënnt mam Funiculaire op d'Schlass kommen. Et ass e klenge Musée an eng Observatiounsplaz., mat enger erstaunlecher Vue op d'ganz Stad an d'Mier.

Dat eelst Gebai an der Stad läit ënner dem Schlassbierg - d'Kierch vu Santa Maria. Gotesch Mauere verstoppt sech hannert der barocker Fassad vum 18. Joerhonnert. En anere bemierkenswäerte Renaissance Tempel läit am Zentrum vum Santa Cruz Quartier, am Zesummewénken vu schmuele Foussgängerstroossen, – dëst ass d'Kathedral vu San Nicolas.

De Musée vun der Archeologie am Gebai vum fréiere Spidol ass och derwäert opmierksam ze maachen. (Museo Arqueologico), hei kënnt Dir bal alles iwwer d'Geschicht vu Spuenien léieren, zënter der Steenzäit.

Midd vun der Stad ze wanderen? Op d'Plage goen, an dat azur Waasser vun der Costa Blanca, wou Dir Snorkelausrüstung loune kënnt an d'Liewe vum Marine Liewen bewonnert, oder arrangéiert en Ausfluch op d'Insel Tabarka, в морской заповедник.

D'Liewen zu Alicante nuets leeft och op Héichtouren. De gréissten Deel vun de Partygänger fléisst an d'Alstad an d'Hafen, wou all Summer Beach Baren (chiringito) устраивают грандиозные вечеринки.

Shopping zu Alicante

Alicante wäert déi berüchtegt Shopaholic uspriechen - et ginn och exklusiv Boutiquen, a spontan Mäert, an uerdentlech Akafszentren. Souveniren an traditionnell Bastelen - Dekoratiounen, Poschen, Schong - fannt Dir am historesche Quartier vun El Barrio. Et ginn iwwer honnert Boutiquen am Gran Via Shopping Center, an am Panoramis Komplex kënnt Dir, ausser Shopping, genéisst och eng herrlech Vue op d'Bucht.

Lokal Kichen vun Alicante

Traditionell Tapas (Tapas) - déi éischt Wiel vum Reesender zu Alicante. Plënner vun enger Tapasbar op déi aner, Dir kënnt all Optiounen am Menü probéieren: Oliven, Garnelen mat Chili a Knuewel (sougenannte gambas pil pil), Schleeken, Muschelen a vill, vill méi. Wéi och ëmmer, de populärste Plat an der Stad, deen an all Restaurant servéiert gëtt - Paella (paella), Räis mat Safran, Poulet, Garnelen a roude Peffer, gitt sécher et ze probéieren ier Dir aus der Stad fortgeet.

Niddereg Präisser Kalenner Alicante - Däitschland

Bëlleg Flich vun Alicante an Däitschland (ALC - DE)

Aviasales.com fannt Dir déi bëllegst Flich vun Alicante an Däitschland, d`Vergläiche vun de Käschte vun engem Ticket an Däitschland am 45 Agencen, 5 Buchungssystemer an 728 Fluchgesellschafte. Wou genau Dir Tickete fir Alicante kaaft - Däitschland ass u Iech.

Et ass derwäert ze bemierken, datt Alicante - Däitschland am Januar déi beléifsten Destinatioun ass, September an November.
Wärend dëser Period sinn déi duerchschnëttlech Käschte vu Fluchbilljeeën

9 953₽
.

Déi populär Destinatiounen op der Alicante - Däitschland Streck sinn:

  • Alicante - Berlin
  • Alicante - Köln
  • Alicante - Düsseldorf

An der niddereger Saison - am Mäerz, Juni an August

de Präis vu Fluchbilljeeën fällt am Duerchschnëtt bis

9 087₽
.

Direktflich vun Alicante an Däitschland

Deen einfachste Wee fir op Är Destinatioun ze kommen ass mam direkte Fluch. Direktflich vun Alicante an Däitschland gi vu Fluchgesellschafte bedriwwen:

  • Air Berlin
    op Berlin (1 Dag an der Woch, Fluch AB2595), op München (1 Dag an der Woch, Fluch AB2093), zu Düsseldorf (5 Deeg an der Woch, Fluch AB2547)
  • Norweegesch Air International
    op Hamburg (2 Deeg an der Woch, Fluch D85508), op München (2 Deeg an der Woch, Fluch D85464)
  • Ryanair
    zu Karlsruhe (2 Deeg an der Woch, Fluch FR9054), op Köln (2 Deeg an der Woch, Fluch FR1356), op Hamburg (2 Deeg an der Woch, Fluch FR4025), zu Bremen (2 Deeg an der Woch, Fluch FR9056), zu Frankfurt am Main (2 Deeg an der Woch, Fluch FR7321), op Berlin (3 Deeg an der Woch, Fluch FR159), zu Düsseldorf (4 Deeg an der Woch, Fluch FR6213)

Kritt vun Alicante an Däitschland mat engem Transfer, kënnt Dir Är Rees nach méi interessant maachen, well den Docking ka gemaach ginn an:

  • Lissabon

    (Fluch WI1123 Alicante - Berlin mam TAP Portugal)

  • (Fluch LS1412 Alicante - München vun Jet2.com)

Dëst ass eng super Chance fir dës Stied kennen ze léieren, well d'Transplantatiounszäit normalerweis op d'mannst ass 6 Stonnen.

Et ass néideg ze berécksiichtegen, dat ofhängeg vun der Unzuel vun Deeg, bleiwen virum Départ, de Präis vun engem Fligerticket vun Alicante an Däitschland ka méi wéi verduebelen.

Aviasales.com beréit am Virfeld Loft Ticketen vun Alicante an Däitschland ze kafen, da kënnt Dir d'Konditioune vum Fluch wielen, Schwéierpunkt op Är Wënsch a finanziell Méiglechkeeten.

Kuckt

Fluchbilljee vun Alicante an Däitschland

Bescht Präisser fir Ticketen vun Alicante an Däitschland, vun eise Visiteuren an der leschter fonnt 48 Stonnen *:

Route Een Wee Retour
Alicante - Berlin

25.04.2020

20.03 – 22.03.2020

Alicante - München

19.12.2020

12.03 – 15.03.2020

Alicante - Düsseldorf

03.03.2020

05.03 – 12.03.2020

Alicante - Frankfurt am Main

13.03.2020

07.04 – 19.04.2020

Alicante - Hamburg

26.04.2020

26.04 – 10.05.2020

Alicante - Köln

11.05.2020

02.04 – 06.04.2020

Alicante - Memmingen

27.02.2020

13.03 – 15.03.2020

Alicante - Dortmund

03.03.2020

05.03 – 12.03.2020

Déi bëllegst Fluch vun Alicante an Däitschland, vun eise Benotzer an de leschten fonnt 48 Stonnen:

Ticket

op der Streck Alicante - Berlin

vun OpenSkies

mam Départ 25.04.2020 a kascht

2 195 Rubelen
.

Schnellsten Fluch Ticket vun Alicante an Däitschland:

Ticket

a Richtung Alicante - München

vun Air Berlin

mam noosten Départ 01.03.2020 an Fluchdauer
2h 25min.

Fluchgesellschaften, flitt vun Alicante an Däitschland

  • Air Berlin

  • Bréissel Airlines

  • Vueling

  • Ryanair

  • Flybe

  • Aer Lingus

  • Norweegesch Air International

  • Jetairfly

Direktflich Alicante - Däitschland

Fluch Vu wou Départ Ënnerwee Arrivée Depart Deeg

Air Berlin

(

AB2547
)

Düsseldorf 12:45 2h 40m 15:25

Mon, Mëttwoch, th, Fre, Sat

Ryanair

(

FR6213
)

Düsseldorf 10:35 2h 45m 13:20

Mon, Mëttwoch, Fre, vs.

Ryanair

(

FR159
)

Berlin 19:50 3h 0m 22:50

Mëttwoch, Fre, vs.

Ryanair

(

FR1356
)

Köln 06:45 2h 35m 09:20

Mon, Fre

Norweegesch Air International

(

D85508
)

Hamburg 17:05 2h 55m 20:00

Mon, Fre

Ryanair

(

FR4025
)

Hamburg 16:45 3h 15m 20:00

Mon, th

Ryanair

(

FR9056
)

Bremen 19:25 3h 0m 22:25

Mon, Fre

Ryanair

(

FR9054
)

Karlsruhe 20:00 2h 30m 22:30

Tue, Sat

Norweegesch Air International

(

D85464
)

München 07:35 2h 35m 10:10

th, vs.

Ryanair

(

FR7321
)

Frankfurt am Main 08:25 2h 40m 11:05

Mëttwoch, vs.

Fluchhafen, déngt d'Richtung vun Alicante - Däitschland

Fluchhafen zu Alicante, vun deenen et Flich an Däitschland sinn:

Alicante (ALC)

Beléifste Fluchhafen, déngt d'Richtung vun Alicante - Däitschland:

Alicante (ALC)
-
Bremen (BRE)

Bewäert Artikel