Hoe te krijgen van Moskou naar Alicante

Met de trein

We bieden twee van de handigste en goedkoopste routes.

Optienummer 1. De weg duurt 2 dagen en 3 uur. Route kosten 460-600 euro.

  • Neem op het station Moskou Belorusskaya de trein naar Straatsburg. Hij wandelt twee keer per week, Tijdreizen - 35 uur.
  • Stap op het station van Straatsburg over op de Tgv-trein (hij loopt elke dag). Reistijd 5 uur. Stap uit bij de halte Montpellier Saint-Roch.
  • Neem de TGV naar Barcelona Barcelona Sants. De reis zal nemen 3 uur.
  • Neem vanaf het station van Barcelona de RENFE-trein Em en via 5 uur gaan naar Alacant-Terminal.

Optienummer 2. De weg duurt 2 dagen en 16 uur. Route kosten 420-580 euro.

  • Neem op het station Moskou Belorusskaya trein D. Je besteedt onderweg 2 dag. Stap uit bij station Nice Ville.
  • Neem vanuit Nice-Ville de SNCF-trein naar het treinstation Marseille St-Charles. In sommige opzichten 3 uur.
  • Vanaf treinstation Marseille Saint-Charles neemt u de trein Ave, die een keer per dag loopt. De weg duurt bijna 5 uur. Stap uit bij station Barcelona.
  • Hier stap je over op de Em-trein van de RENFE-vervoerder en door 5 uur uitstappen op het station in Alicante.

Met wie vliegen - luchtvaartmaatschappijen en prijzen

rechtdoor
vlucht
naar
Alicante wordt alleen uitgevoerd door het bedrijf
Vueling. De afstand tussen steden is klein,
de vlucht duurt slechts 1 tijd 10 notulen. Veel
meer vervoerders bieden aan om te vliegen
onderweg, met aanlegplaats in Madrid,
Palma de Mallorca, Amsterdam, etc.. d.
Opties voor dergelijke vluchten
is
van bedrijven:

  • Lucht
    Europa;

  • KLM;

  • Transavia;

  • KRAAN
    Portugal.

rechtdoor
перелет с лоукостером Vueling

Spaans
goedkope koerier Vueling vliegt naar
Alicante zo snel en voordelig mogelijk.
Zoals ik al zei, de vlucht duurt een beetje
meer dan een uur. dienstregeling
comfortabel
- er zijn vluchten
dagelijks,
2-5 keer per dag.

Bedrijf
biedt drie tarieven:

  1. basis-
    - de goedkoopste,
    inclusief handbagage in 10 kg,
    gratis online registratie (voor 7
    dagen voor vertrek). Voor het kiezen van een plaats, verschuiving
    datums moeten extra betalen;

  2. Optima
    - hiermee kunt u uw koffer meenemen 25 kg, keuze
    zetels, Check in (online of in
    luchthaven) vrij, maar veranderen
    betaalde boeking. Annulering van vlucht
    niet toegestaan;

  3. TimeFlex
    - bagage is beperkt in gewicht 10 kg. maar
    u kunt de tijd of datum gratis wijzigen
    vertrek.

voor
voor extra bagage moet worden betaald:
van 17 € (1200 ₽) voor 15 kg tot 44 € (3000 ₽) voor 30
kg. Als buy
ticket
van
volgende week, het kost niet
minder 60 € (4000 ₽). Bij het boeken voor
7–10 dagen voor vertrek, je kunt wegvliegen 30
€ (2000 ₽) met handbagage, of 54 € (4000
₽) met bagage tot 25 kg.

meer
het is voordeliger om een ​​kaartje uit te geven
voor
4-5 maanden, dan kun je een vlucht vinden
op
minimale kosten
- 25
€ (1800 ₽). Deze optie heeft veel voordelen.
- geen transfers, vliegtuig
vlieg
dagelijks, handig schema,
geen nachtvluchten
(wanneer
u kunt de luchthaven alleen verlaten via
taxi), flexibele tarieven. Maar vliegen met een lage prijs
- het is gewoon een transfer van een stad
in een andere, en voor bagage, meer comfortabel
zitje in de cabine, je moet extra eten betalen.

Doorvoer
рейсы из Барселоны в Аликанте

Lucht
Europa.
vluchten
Spaans
bedrijven zijn gemaakt door Madrid
(Barajas)
of Palma de Mallorca.
Vliegtuigen vliegen
dagelijks,
4-5 keer per dag. Minimum
docking tijd - 40 notulen,
dus de hele vlucht
zal duren
2,5 uur. De goedkoopste tickets zijn
in
laagseizoen - van november tot maart. voor 2
weken voordat de vlucht kan worden gekocht
vliegticket
voor
56 € (3800 ₽) met handbagage op 10 kg of voor
86 € (6000 ₽) met dingen aan 23 kg.

voor
vlucht
in
strandseizoen (Juni - september) u
geef tenminste 112 € (8000 ₽). aankoop
kaartjes
daar en
levert geen significante besparingen op. Dragers
KLM
en
Transavia
aanbod
vlieg door Amsterdam.
2-4 vluchten per dag.
De kortste verbinding is 1,5 uur.
Om kaartjes te kopen
van
Ik raad de komende 2-3 weken niet aan: u
7-10 duizend te veel betalen. De slimste
een vlucht boeken
voor
1-2 maanden, dan kost vliegend licht
ongeveer 7000-9000 ₽, en met bagage tot 23 kg -
ongeveer 11000-12000 ₽.

Reis
in business class kost ongeveer 37000 ₽. hoe
zien, prijzen
hoog,
dus het is logisch om terug te betalen
de weg. Reis dan in beide
feesten (bagage inbegrepen) zal kosten
15000–16.000 ₽.

KRAAN
Portugal.
Weer een goed aanbod van
Portugese nationale luchtvaartmaatschappij.
Afhankelijk van het seizoen wordt er per dag uitgevoerd
5–10 vluchten
met
aanmeren in Lissabon.
Tickets kunnen in het laagseizoen worden gekocht
voor
6000 ₽, als je met één reistas vliegt
van 8 kg. Een vlucht met een koffer naar 23 kg
kost 7-8 duizend roebel.

kosten van
vliegreizen
duurder in de zomermaanden: zonder dingen van
9000 ₽, en met dingen - van 10500 ₽. Business class
kost 27.000 - 30.000 roebel.

We vliegen met het vliegtuig vanuit Moskou

Bedrijven hebben directe vluchten van Moskou naar de luchthaven van Alicante:

  • S7
  • Vueling
  • aeroflot

Afwijkingen zijn gepland vanaf 2 naar 7 een keer per week afhankelijk van het seizoen. In de zomer kunt u een charter vliegen met Transaero - dit bedrijf heeft zichzelf goed in deze richting bewezen.

De prijzen voor vliegtickets stijgen zoals gewoonlijk voor 3 maanden voor de start van het hoogseizoen. Als u van plan bent om met Vueling te vliegen, overwegen, dat bagage niet bij de prijs is inbegrepen, u zult er extra voor moeten betalen. En deze luchtvaartmaatschappij zal u niet aan boord voeren, hoewel dit een traditionele praktijk is voor lage kosten.

Je kunt Alicante bereiken met transfers:

  • Czech Airlines of Aeroflot naar Madrid, vanaf hier met de trein 2,5 uur naar Alicante
  • Vueling naar Barcelona, en dan met de trein 5,5 uur

Iberia is een populaire verbindingsoptie in Madrid. De belangrijkste voordelen van deze keuze: snel aanleggen (ongeveer een uur), betaalbare prijs, twee vluchten - ochtend en avond.

Barcelona naar Alicante met de bus

De bus is niet de meest winstgevende optie qua ticketprijs en reistijd. dat, het volgt een directe route en is zeer comfortabel, maar om er ongeveer mee door te gaan 3-4 uren langer, dan met de trein. En de kosten zijn zelfs nog hoger.

Luchtvaartmaatschappij ALSA heeft echter nachtvluchten, dus deze optie past daar bij, die van plan is 's avonds laat te reizen en' s ochtends aan te komen.

ALSA bus

Dagelijks exploiteert busmaatschappij ALSA een flink aantal rechtstreekse vluchten in deze richting. dus, de eerste bus vertrekt al om 7.00 morgen, en de laatste is binnen 01.00 nacht.

Handig, dat sommige vluchten worden uitgevoerd vanaf het hoofdstation, en sommige - van het noordelijke station. U kunt een bushalte kiezen, die het dichtst bij uw hotel ligt.

foto: Ekaterina Ivanova

dus, vanaf station Barcelona Sants gaat de bus naar 7.15 s morgens en ' 18.20 avond. En van station Nord - naar 7.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00, 19.00, 22.00, 01.11. De vluchten vliegen non-stop met een totale reistijd van ca. 7-8 uur.

Als je de laatste nachtbus neemt, dan ben je in Alicante 9.20 morgen. Dit is een goede gelegenheid om geld te besparen op een hotel, als u klaar bent voor een nachtelijke reis.

De prijzen voor ALSA-bustickets beginnen vanaf 47 euro.

Met de ALSA-bus vanaf de luchthaven van Barcelona

Goed nieuws voor hen, die aankomt op Barcelona Airport El Prat en van plan is om direct naar Alicante te gaan: directe bus ALSA rijdt in deze richting. De duur van de reis is ongeveer 7 uur 30 notulen.

Vluchten vertrekken vanaf Terminal T1 naar 10.25 s morgens en ' 01.25 nacht. zodat, zelfs 's avonds laat aankomen, u kunt gemakkelijk uw bestemming bereiken.

De prijs van een buskaartje vanaf de luchthaven begint ook vanaf 47 euro.

Koop online een busticket Barcelona - Alicante

Als je de dienstregeling wilt zien en een kaartje wilt kopen voor de ALSA-bus in het Russisch, dan kunt u dit doen op de handige website www.omio.ru. Stel daar de parameters voor de vertrektijd in, ticketprijs en vind een geschikte vlucht tegen een gunstige prijs, de vertrekpunten van bussen rechtstreeks vergelijken met treinen.

Het gekochte ticket wordt naar uw e-mail gestuurd. Het enige wat u hoeft te doen is het uit te printen en bij het instappen aan te komen, het ticket tonen aan de chauffeur. als regel, ticketprijzen hieronder, als u ze van tevoren inneemt - voor 1-2 van de maand.

Directe vluchten van Barcelona naar Alicante, schema en prijzen

vlucht vertrek onderweg aankomst vertrekdagen
Vueling luchtvaartmaatschappijen (U 1302)Airbus A320 06:45Barcelona (BCN) 1 geen. 10 min 07:55Alicante (ALC) 27, 28 februari, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26 maart, ...
Vueling luchtvaartmaatschappijen (U 1302)Airbus А320 06:45Barcelona (BCN) 1 geen. 10 min 07:55Alicante (ALC) dagelijks, behalve di, zon vanaf 26.10 op 30.11
Vueling luchtvaartmaatschappijen (U 1302)Airbus A320 06:50Barcelona (BCN) 1 geen. 10 min 08:00Alicante (ALC) alleen 19, 26 februari, 4, 11, 18, 25 maart
Vueling luchtvaartmaatschappijen (U 1306)Airbus A320 08:25Barcelona (BCN) 1 geen. 10 min 09:35Alicante (ALC) alleen 12 april
Vueling luchtvaartmaatschappijen (U 1312)Airbus А320 08:55Barcelona (BCN) 1 geen. 10 min 10:05Alicante (ALC) dagelijks door 28.03

toon alles (20)

De gegevens worden geleverd door de Yandex.Schedule-service

Zoek een kaartje van 2 082 ₽

nuttige informatie

  • Alicante ligt in Spanje
  • IATA-code: ALC
  • Continent: Europa
  • valuta: euro (EUR) (cursus: 1 EUR = 70.46 WRIJVEN)
  • Huidige tijd: 16:11 (GMT + 1)
  • De huidige datum: 27.02.2020

Vluchten naar Alicante: goedkoop, snel, handig - dit alles op Airinme.com. Regelmatige vluchten kunt u bij ons gemakkelijk vinden, budget- en chartermaatschappijen. We bieden de beste prijzen voor elke vliegklasse naar Alicante. Laat de kwestie van de ticketprijs aan ons over, je hoeft alleen maar je bagage in te pakken en je vrienden te informeren over de reis!

Voor velen wordt de naam "Alicante" uitsluitend geassocieerd met de luchthaven, van waaruit u de stranden van Benidorm kunt bereiken. Maar voor goed geïnformeerde mensen wordt deze stad geassocieerd met spannende excursies op land en op zee., en opruiende clubfeesten. Бронируйте авиабилеты в Аликанте на Airinme.com уже сегодня и окунитесь в очаровательную атмосферу испанского побережья Коста-Бланка.

Alicante - dingen om te doen?

Alicante kan grofweg in drie delen worden verdeeld: Esplanade de España (Esplanade van Spanje), – palm steegje langs de Middellandse Zeekust (velen beschouwen het als de mooiste promenade van Spanje), Oude wijk Santa Cruz, vanuit het westen begrensd door Rambla de Méndez Núnez, en het oude kasteel van Santa Barbara (Kasteel van Santa Barbara) op de top van de 160 meter hoge White Rock (Benancatil). Je kunt het kasteel bereiken met een kabelbaan. Er is een klein museum en een observatiedek., die een geweldig uitzicht biedt over de hele stad en de zee.

Het oudste gebouw in de stad bevindt zich onder de kasteelheuvel - de kerk van Santa Maria. Gotische muren zijn verborgen achter de barokke gevel uit de 18e eeuw. Een andere opmerkelijke renaissancetempel bevindt zich in het centrum van de wijk Santa Cruz, in de verweving van smalle voetgangersstraten, – dit is de kathedraal van San Nicolas.

Ook het Archeologiemuseum in het gebouw van het voormalige ziekenhuis verdient de aandacht. (Museo Arqueologico), hier leer je bijna alles over de geschiedenis van Spanje, sinds het stenen tijdperk.

Moe van het ronddwalen in de stad? Ga naar het strand, naar de azuurblauwe wateren van de Costa Blanca, waar u snorkeluitrusting kunt huren en het leven van het onderwaterleven kunt bewonderen, of regel een excursie naar het eiland Tabarka, в морской заповедник.

Ook 's nachts is het leven in Alicante in volle gang. Het grootste deel van de feestgangers trekt naar de oude binnenstad en het havengebied, waar elke zomer strandtentjes (chiringito) устраивают грандиозные вечеринки.

Winkelen in Alicante

Alicante zal de meest beruchte shopaholic aanspreken - er zijn ook exclusieve boetieks, en spontane markten, en ordelijke winkelcentra. Souvenirs en traditioneel handwerk - decoraties, handtassen, schoenen - zijn te vinden in de historische wijk El Barrio. Er zijn meer dan honderd boetieks in het winkelcentrum Gran Via, en in het Panoramis-complex kan dat, behalve winkelen, geniet ook van een prachtig uitzicht over de baai.

Lokale keuken van Alicante

Traditionele tapas (tapas) - de eerste keuze van de reiziger in Alicante. Verhuizen van de ene tapasbar naar de andere, je kunt alle opties op het menu proberen: olijven, garnalen met chili en knoflook (zogenaamde Gambas Pil Pil), slakken, mosselen en nog veel meer. Het meest populaire gerecht in de stad, die wordt geserveerd in elk restaurant - paella (paella), rijst met saffraan, kip, garnalen en rode peper, probeer het zeker voordat je de stad verlaat.

Lage Prijs Kalender Alicante - Duitsland

Goedkope vluchten van Alicante naar Duitsland (ALC - DE)

Aviasales.com zoekt de goedkoopste vluchten van Alicante naar Duitsland, het vergelijken van de kosten van een ticket naar Duitsland in 45 agentschappen, 5 boekingssystemen en 728 luchtvaartmaatschappijen. Waar je precies kaartjes koopt voor Alicante - Duitsland is aan jou.

Het is vermeldenswaard, dat Alicante - Duitsland de meest populaire bestemming is in januari, September en november.
Tijdens deze periode, de gemiddelde kosten van een ticket is

9 953₽
.

De meest populaire bestemmingen op de route Alicante - Duitsland zijn:

  • Alicante - Berlijn
  • Alicante - Keulen
  • Alicante - Düsseldorf

In het laagseizoen - in maart, Juni en augustus

prijs op vluchten daalt tot gemiddeld

9 087₽
.

Directe vluchten van Alicante naar Duitsland

De eenvoudigste manier om op de plaats van bestemming - een rechtstreekse vlucht. Directe vluchten van Alicante naar Duitsland worden uitgevoerd door luchtvaartmaatschappijen:

  • Air Berlin
    naar Berlijn (1 dag per week, vlucht AB2595), naar München (1 dag per week, vlucht AB2093), in Düsseldorf (5 dagen per week, vlucht AB2547)
  • Norwegian Air International
    naar Hamburg (2 dagen per week, vlucht D85508), naar München (2 dagen per week, vlucht D85464)
  • Ryanair
    in Karlsruhe (2 dagen per week, vlucht FR9054), naar Keulen (2 dagen per week, vlucht FR1356), naar Hamburg (2 dagen per week, vlucht FR4025), in Bremen (2 dagen per week, vlucht FR9056), in Frankfurt am Main (2 dagen per week, vlucht FR7321), naar Berlijn (3 dagen per week, vlucht FR159), in Düsseldorf (4 dagen per week, vlucht FR6213)

Vervoer van Alicante naar Duitsland met een transfer, kunt u de reis nog interessanter te maken, na het koppelen in kan worden uitgevoerd:

  • Lissabon

    (vlucht WI1123 Alicante - Berlijn door TAP Portugal)

  • (vlucht LS1412 Alicante - München door Jet2.com)

Dit is een geweldige kans om deze steden te weten, na de transplantatie is gewoonlijk niet minder dan 6 uur.

moet worden beschouwd, dat afhankelijk van het aantal dagen, overgebleven voor vertrek, de prijs van een vliegticket van Alicante naar Duitsland kan meer dan verdubbelen.

Aviasales.com adviseert om van tevoren vliegtickets te kopen van Alicante naar Duitsland, dan kunt u kiezen voor de vlucht voorwaarden, gericht op hun behoeften en financiële mogelijkheden.

kijk

Vliegtickets van Alicante naar Duitsland

De beste prijzen voor tickets in Alicante - Duitsland, Punt van onze bezoekers in het afgelopen 48 uur *:

route een manier Heen en terug
Alicante - Berlijn

25.04.2020

20.03 – 22.03.2020

Alicante - München

19.12.2020

12.03 – 15.03.2020

Alicante - Düsseldorf

03.03.2020

05.03 – 12.03.2020

Alicante - Frankfurt am Main

13.03.2020

07.04 – 19.04.2020

Alicante - Hamburg

26.04.2020

26.04 – 10.05.2020

Alicante - Keulen

11.05.2020

02.04 – 06.04.2020

Alicante - Memmingen

27.02.2020

13.03 – 15.03.2020

Alicante - Dortmund

03.03.2020

05.03 – 12.03.2020

De goedkoopste vlucht van Alicante naar Duitsland, gevonden door onze gebruikers in de laatste 48 uur:

ticket

op de route Alicante - Berlijn

door OpenSkies

met vertrek 25.04.2020 en kosten

2 195 roebels
.

Snelste vliegticket van Alicante naar Duitsland:

ticket

richting Alicante - München

door Air Berlin

met de dichtstbijzijnde vertrek 01.03.2020 en vluchtduur
2uur 25min.

luchtvaartmaatschappijen, vliegen van Alicante naar Duitsland

  • Air Berlin

  • Brussels Airlines

  • Vueling

  • Ryanair

  • Flybe

  • Aer Lingus

  • Norwegian Air International

  • Jetairfly

Directe vluchten Alicante - Duitsland

vlucht vanwaar uitval Op de weg aankomst dagen na vertrek

Air Berlin

(

AB2547
)

Dusseldorf 12:45 2h 40m 15:25

ma, cf., Don, vr, Sat.

Ryanair

(

FR6213
)

Dusseldorf 10:35 2u 45m 13:20

ma, cf., vr, vs

Ryanair

(

FR159
)

Berlijn 19:50 3drie 0m 22:50

cf., vr, vs

Ryanair

(

FR1356
)

Keulen 06:45 2h 35 m 09:20

ma, vr

Norwegian Air International

(

D85508
)

Hamburg 17:05 2h 55 m 20:00

ma, vr

Ryanair

(

FR4025
)

Hamburg 16:45 3h 15 m 20:00

ma, Don

Ryanair

(

FR9056
)

Bremen 19:25 3drie 0m 22:25

ma, vr

Ryanair

(

FR9054
)

Karlsruhe 20:00 2h 30 m 22:30

Din, Sat.

Norwegian Air International

(

D85464
)

München 07:35 2h 35 m 10:10

Don, vs

Ryanair

(

FR7321
)

Frankfurt am Main 08:25 2h 40m 11:05

cf., vs

luchthavens, dienend in de richting van Alicante - Duitsland

Luchthavens in Alicante, waarvan er vluchten zijn naar Duitsland:

Alicante (ALC)

Meest populaire luchthavens, dienend in de richting van Alicante - Duitsland:

Alicante (ALC)
-
Bremen (BRE)

rate artikel