Hvordan komme seg fra Moskva til Alicante

Går med tog

Vi tilbyr to av de mest praktiske og billigste rutene.

Alternativ nummer 1. Veien tar 2 dager og 3 klokka. Rutekostnad 460-600 euro.

  • På Moskva Belorusskaya stasjon, ta toget til Strasbourg. Han går to ganger i uken, Tidsreiser - 35 timer.
  • Bytt til Tgv-toget på Strasbourg stasjon (han går hver dag). Reisetid 5 timer. Gå av ved stoppet Montpellier Saint-Roch.
  • Ta TGV til Barcelona Barcelona Sants. Turen vil ta 3 klokka.
  • Fra Barcelona stasjon tar du RENFE Em-toget og via 5 timer går til Alacant-Terminal.

Alternativ nummer 2. Veien tar 2 dager og 16 timer. Rutekostnad 420-580 euro.

  • Ta tog D på Belorusskaya stasjon i Moskva. Du vil bruke på vei 2 dagens. Gå av på Nice Ville stasjon.
  • Fra SNCF-toget til Nice-Ville tar du togstasjonen Marseille St-Charles. På vei rundt 3 timer.
  • Ta Ave-toget fra Marseille Saint-Charles jernbanestasjon, som går en gang om dagen. Veien vil ta nesten 5 timer. Gå av på Barcelona stasjon.
  • Her bytter du til Em-toget til RENFE-transportøren og gjennom 5 timer går av på stasjonen i Alicante.

Hvem å fly med - flyselskaper og priser

Rett
flygning
til
Alicante fremføres bare av selskapet
Vueling. Avstanden mellom byene er liten,
flyet varer bare 1 tid 10 minutter. Mye
flere transportører tilbyr å fly
i transitt, med docking i Madrid,
Palma de Mallorca, Amsterdam, etc.. d.
Alternativer for slike flyreiser
det er
fra selskaper:

  • Luft
    Europa;

  • KLM;

  • Transavia;

  • TAP
    Portugal.

Rett
перелет с лоукостером Vueling

Spansk
lavprisselskap Vueling flyr til
Alicante så raskt og billig som mulig.
Som jeg har sagt, flyet varer litt
over en time. rutetabell
komfortabel
- det er flyreiser
daglig,
2-5 ganger om dagen.

Selskap
tilbyr tre tariffer:

  1. Grunnleggende
    - den billigste,
    inkluderer håndbagasje i 10 Kg,
    gratis online registrering (til 7
    dager før avreise). For å velge et sted, skifte
    datoer må betale ekstra;

  2. Optima
    - lar deg bære kofferten opp til 25 Kg, valg
    steder, registrering (online eller i
    flyplassen) gratis, men endre
    betalt bestilling. Kansellering av fly
    ikke tillatt;

  3. TimeFlex
    - bagasjen er begrenset i vekt 10 Kg. Men
    du kan endre tid eller dato gratis
    avgang.

Til
ekstra bagasje må betales:
fra 17 € (1200 ₽) til 15 kg til 44 € (3000 ₽) til 30
Kg. Hvis kjøp
billett

neste uke, det vil ikke koste
mindre 60 € (4000 ₽). Når du bestiller for
7–10 dager før avreise, du kan fly bort for 30
€ (2000 ₽) med håndbagasje, eller fra 54 € (4000
₽) med bagasje opp til 25 Kg.

Ennå
det er mer økonomisk å utstede en billett
til
4-5 måneder, så kan du finne et fly

minimumskostnad
- 25
€ (1800 ₽). Dette alternativet har mange fordeler.
- ingen overføringer, luftfartøy
fly
daglig, praktisk tidsplan,
ingen nattfly
(når
du kan forlate flyplassen bare innen
taxi), fleksible tariffer. Men å fly med en billig pris
- det er bare en overføring fra en by
i en annen, og for bagasje, Mer komfortabelt
sete i hytta, du må betale ekstra mat.

Gjennomreise
рейсы из Барселоны в Аликанте

Luft
Europa.
Flyreiser
Spansk
selskaper er laget gjennom Madrid
(Barajas)
eller Palma de Mallorca.
Fly flyr
daglig,
4-5 ganger om dagen. Minimum
dokkingstid - 40 minutter,
så hele flyet
vil vare
2,5 klokka. De billigste billettene er
i
lavsesong - fra november til mars. Til 2
uker før flyet kan kjøpes
flybillett
til
56 € (3800 ₽) med håndbagasje på 10 kg eller for
86 € (6000 ₽) med ting på 23 Kg.

Til
flygning
i
strandsesong (Juni - september) du
gi i det minste 112 € (8000 ₽). Kjøp
billetter
der og
gir ikke tilbake betydelige besparelser. Bærere
KLM
og
Transavia
by på
fly gjennom Amsterdam.
2-4 flyreiser per dag.
Den korteste forbindelsen er 1,5 klokka.
Å kjøpe billetter

Jeg anbefaler ikke de neste 2-3 ukene: du
betaler for mye 7-10 tusen. Den smarteste
bestille en flyreise
til
1-2 måneder, da koster flygende lys
ca 7000-9000 ₽, og med bagasje opp til 23 kg -
ca 11000-12000 ₽.

Reise
i business class koster ca 37000 ₽. hvordan
se, priser
høy,
så det er fornuftig å betale tilbake
veien. Deretter flyreise i begge
fester (bagasje inkludert) vil koste
15000–16000 ₽.

TAP
Portugal.
Nok et godt tilbud fra
Portugisisk nasjonalt flyselskap.
Avhengig av sesong, utføres per dag
5–10 flyreiser
med
docking i Lisboa.
Billetter kan kjøpes i lavsesongen
til
6000 ₽, hvis du flyr med en reiseveske
på 8 Kg. En flytur med koffert til 23 Kg
koster 7-8 tusen rubler.

Kostnaden
flyreise
dyrere i sommermånedene: uten ting fra
9000 ₽, og med ting - fra 10500 ₽. Business Class
koster 27 000–30 000 rubler.

Vi flyr med fly fra Moskva

Bedrifter har direktefly fra Moskva til Alicante flyplass:

  • S7
  • Vueling
  • Aeroflot

Avganger er planlagt fra kl 2 til 7 en gang i uken avhengig av sesong. Om sommeren kan du fly et charter med Transaero - dette selskapet har vist seg godt i denne retningen.

Som vanlig øker prisene på flybilletter for 3 måneder før høysesongens start. Hvis du planlegger å fly med Vueling, ta i betraktning, at de ikke inkluderer bagasje i prisen, du må betale ekstra for det. Og dette flyselskapet vil ikke gi deg mat ombord, selv om dette er en tradisjonell praksis for lavpris.

Du kan komme til Alicante med overføringer:

  • Czech Airlines eller Aeroflot til Madrid, herfra med tog 2,5 timer til Alicante
  • Vueling til Barcelona, og deretter med tog 5,5 timer

Iberia er et populært tilkoblingsalternativ i Madrid. De viktigste fordelene med dette valget: rask docking (omtrent en time), rimelig pris, to flyreiser - morgen og kveld.

Barcelona til Alicante med buss

Bussen er ikke det mest lønnsomme alternativet når det gjelder billettpris og reisetid. Ja, den følger en direkte rute og er veldig behagelig, men å komme på det i omtrent 3-4 timer lenger, enn med tog. Og kostnadene er enda høyere.

Imidlertid har transportøren ALSA nattfly., så dette alternativet passer for dem, som planlegger å reise sent på kvelden og ankomme om morgenen.

ALSA buss

Hver dag opererer ALSA-busselskapet ganske mange direkteflyvninger i denne retningen.. Så, den første bussen går allerede kl 7.00 om morgenen, og den siste er inne 01.00 netter.

Praktisk, at noen flyreiser kjøres fra sentralstasjonen, og noen - fra den nordlige stasjonen. Du kan velge et bussholdeplass, som er nærmest hotellet ditt.

Foto: Ivanova Ekaterina

Så, fra Barcelona Sants stasjon, går bussen til 7.15 om morgenen og 18.20 kvelder. Og fra Nord stasjon - til 7.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00, 19.00, 22.00, 01.11. Flyene opererer direkte med en total reisetid på ca. 7-8 timer.

Hvis du tar den siste nattbussen, så i Alicante vil du være i 9.20 om morgenen. Dette er en god mulighet til å spare penger på et hotell, hvis du er klar for en nattstur.

ALSA-bussbillettpriser starter fra 47 Euro.

Med ALSA-buss fra Barcelona lufthavn

Gode ​​nyheter for de, som ankommer Barcelona flyplass El Prat og planlegger å umiddelbart reise til Alicante: direktebuss ALSA går i denne retningen. Varigheten på turen er omtrent 7 timer 30 minutter.

Flyreiser går fra Terminal T1 til 10.25 om morgenen og 01.25 netter. Så det, til og med ankommer sent på kvelden, du kan enkelt nå målet ditt.

Prisen på en bussbillett fra flyplassen starter også fra 47 Euro.

Kjøp bussbillett Barcelona - Alicante online

Hvis du vil se rutetabellen og kjøpe en billett til ALSA-bussen på russisk, så kan du gjøre dette på den praktiske nettsiden www.omio.ru. Der angir du parametrene for avgangstiden, billettpris og finn en passende flyreise til en gunstig pris, sammenligne bussavganger direkte med tog.

Den kjøpte billetten vil bli sendt til e-posten din. Du må bare skrive den ut og komme ombord, viser billetten til sjåføren. Som oftest, billettpriser nedenfor, hvis du tar dem på forhånd - for 1-2 måneder.

Direktefly fra Barcelona til Alicante, tidsplan og priser

flygning avgang på vei ankomst avreisedager
Vueling flyselskaper (DU 1302)Airbus A320 06:45Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 07:55Alicante (ALC) 27, 28 februar, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26 Martha, ...
Vueling flyselskaper (DU 1302)Airbus А320 06:45Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 07:55Alicante (ALC) daglig, unntatt tir, sol fra 26.10 på 30.11
Vueling flyselskaper (DU 1302)Airbus A320 06:50Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 08:00Alicante (ALC) kun 19, 26 februar, 4, 11, 18, 25 Martha
Vueling flyselskaper (DU 1306)Airbus A320 08:25Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 09:35Alicante (ALC) kun 12 april
Vueling flyselskaper (DU 1312)Airbus А320 08:55Barcelona (BCN) 1 h. 10 min 10:05Alicante (ALC) daglig av 28.03

Vis alt (20)

Dataene leveres av Yandex.Schedule-tjenesten

Finn en billett fra 2 082 ₽

Nyttig informasjon

  • Alicante ligger i Spania
  • IATA-kode: ALC
  • Kontinent: Europa
  • Valuta: Euro (EUR) (Kurs: 1 EUR = 70.46 GNI)
  • Nåværende tid: 16:11 (GMT + 1)
  • Gjeldende dato: 27.02.2020

Flyreiser til Alicante: billig, fort, praktisk - alt dette på Airinme.com. Du kan enkelt finne vanlige flyreiser hos oss, budsjett- og charterflyselskaper. Vi tilbyr de beste prisene for enhver flyklasse til Alicante. Legg igjen billettprisutgaven til oss, du må bare pakke bagasjen din og informere vennene dine om turen!

For mange er navnet "Alicante" eksklusivt knyttet til flyplassen, hvorfra du kan komme til strendene i Benidorm. Men for kunnskapsrike mennesker er denne byen forbundet med spennende utflukter på land og til sjøs., og brennende klubbfester. Бронируйте авиабилеты в Аликанте на Airinme.com уже сегодня и окунитесь в очаровательную атмосферу испанского побережья Коста-Бланка.

Alicante - ting å gjøre?

Alicante kan grovt sett deles inn i tre deler: Esplanade de España (Esplanade of Spain), – palmegang langs Middelhavskysten (mange anser det for å være den vakreste promenaden i Spania), Old Quarter Santa Cruz, fra vest avgrenset av Rambla de Méndez Núnez, og det eldgamle slottet Santa Barbara (Castle of Santa Barbara) på toppen av 160 meter White Rock (Benancatil). Du kan komme til slottet med taubanen. Det er et lite museum og et observasjonsdekk., som gir en fantastisk utsikt over hele byen og havet.

Den eldste bygningen i byen ligger under slottbakken - kirken Santa Maria. Gotiske vegger er skjult bak den barokke fasaden på 1700-tallet. Et annet bemerkelsesverdig renessansetempel ligger i sentrum av Santa Cruz-kvartalet, i flettet av trange gågater, – dette er katedralen i San Nicolas.

Museum for arkeologi i bygningen til det tidligere sykehuset er også verdt oppmerksomhet. (Museo Arqueologico), her kan du lære nesten alt om Spanias historie, siden steinalderen.

Lei av å vandre rundt i byen? Gå til stranden, til det azurblå vannet på Costa Blanca, hvor du kan leie snorkleutstyr og beundre livet i det marine livet, eller ordne en utflukt til Tabarka-øya, в морской заповедник.

Livet i Alicante om natten er også i full gang. Hovedtyngden av festdeltakerne strømmer til gamlebyen og havneområdet, der hver sommer strandbarer (chiringito) устраивают грандиозные вечеринки.

Shopping i Alicante

Alicante vil appellere til den mest beryktede shopaholicen - det er også eksklusive butikker, og spontane markeder, og ordnede kjøpesentre. Suvenirer og tradisjonelt håndverk - dekorasjoner, håndvesker, sko - finnes i den historiske bydelen El Barrio. Det er over hundre butikker i kjøpesenteret Gran Via, og i Panoramis-komplekset kan du, unntatt shopping, Nyt også en fantastisk utsikt over bukten.

Lokalt kjøkken i Alicante

Tradisjonelle tapas (tapas) - førstevalget til den reisende i Alicante. Å flytte fra en tapasbar til en annen, du kan prøve alle alternativene på menyen: oliven, reker med chili og hvitløk (såkalt gambas pil pil), snegler, blåskjell og mye, mye mer. Imidlertid den mest populære retten i byen, som serveres i hvilken som helst restaurant - paella (paella), ris med safran, kylling, reker og rød pepper, Husk å prøve det før du forlater byen.

Lavpris Kalender Alicante - Tyskland

Billige flyreiser fra Alicante til Tyskland (ALC - DE)

Aviasales.com finner de billigste flyvningene fra Alicante til Tyskland, sammenligne kostnaden for en billett til Tyskland i 45 byråer, 5 bookingsystemer og 728 flyselskaper. Hvor nøyaktig du kjøper billetter til Alicante - Tyskland er opp til deg.

Det er verdt å merke seg, at Alicante - Tyskland er det mest populære reisemålet i januar, September og november.
I løpet av denne perioden er den gjennomsnittlige kostnaden for flybilletter

9 953₽
.

De mest populære destinasjonene på ruten Alicante - Tyskland er:

  • Alicante - Berlin
  • Alicante - Köln
  • Alicante - Düsseldorf

I lavsesongen - i mars, Juni og august

prisen på flybilletter faller i gjennomsnitt til

9 087₽
.

Direktefly fra Alicante til Tyskland

Den enkleste måten å komme seg til destinasjonen din er med direktefly. Direktefly fra Alicante til Tyskland opereres av flyselskaper:

  • Air Berlin
    til Berlin (1 dag i uken, fly AB2595), til München (1 dag i uken, fly AB2093), i Düsseldorf (5 dager i uken, fly AB2547)
  • Norwegian Air International
    til Hamburg (2 dager i uken, fly D85508), til München (2 dager i uken, flytur D85464)
  • Ryanair
    i Karlsruhe (2 dager i uken, fly FR9054), til Köln (2 dager i uken, fly FR1356), til Hamburg (2 dager i uken, fly FR4025), i Bremen (2 dager i uken, fly FR9056), i Frankfurt am Main (2 dager i uken, fly FR7321), til Berlin (3 dager i uken, fly FR159), i Düsseldorf (4 dager i uken, fly FR6213)

Å komme seg fra Alicante til Tyskland med en overføring, du kan gjøre turen enda mer interessant, fordi dokking kan utføres i:

  • Lisboa

    (fly WI1123 Alicante - Berlin av TAP Portugal)

  • (fly LS1412 Alicante - München av Jet2.com)

Dette er en stor sjanse til å bli kjent med disse byene, fordi transplantasjonstiden vanligvis er minst 6 timer.

Det er nødvendig å vurdere, det avhengig av antall dager, gjenværende før avreise, prisen på en flybillett fra Alicante til Tyskland kan mer enn doble seg.

Aviasales.com anbefaler å kjøpe flybilletter fra Alicante til Tyskland på forhånd, så kan du velge flyforhold, med fokus på dine ønsker og økonomiske evner.

Se

Flybillett fra Alicante til Tyskland

Beste priser på billetter fra Alicante til Tyskland, funnet av våre besøkende i det siste 48 timer *:

Rute En vei Rundtur
Alicante - Berlin

25.04.2020

20.03 – 22.03.2020

Alicante - München

19.12.2020

12.03 – 15.03.2020

Alicante - Düsseldorf

03.03.2020

05.03 – 12.03.2020

Alicante - Frankfurt am Main

13.03.2020

07.04 – 19.04.2020

Alicante - Hamburg

26.04.2020

26.04 – 10.05.2020

Alicante - Köln

11.05.2020

02.04 – 06.04.2020

Alicante - Memmingen

27.02.2020

13.03 – 15.03.2020

Alicante - Dortmund

03.03.2020

05.03 – 12.03.2020

Den billigste flyreisen fra Alicante til Tyskland, funnet av brukerne sist 48 timer:

billett

på ruten Alicante - Berlin

av OpenSkies

med avgang 25.04.2020 og kostnad

2 195 rubler
.

Raskeste flybillett fra Alicante til Tyskland:

billett

i retning Alicante - München

av Air Berlin

med nærmeste avgang 01.03.2020 og flyvarighet
2t 25 min.

Flyselskaper, flyr fra Alicante til Tyskland

  • Air Berlin

  • Brussels Airlines

  • Vueling

  • Ryanair

  • Flybe

  • Aer Lingus

  • Norwegian Air International

  • Jetairfly

Direktefly Alicante - Tyskland

Flygning Fra hvor Avgang På vei Ankomst Avreisedager

Air Berlin

(

AB2547
)

Düsseldorf 12:45 2h 40m 15:25

Man, Ons, th, Fre, lør

Ryanair

(

FR6213
)

Düsseldorf 10:35 2t 45m 13:20

Man, Ons, Fre, vs

Ryanair

(

FR159
)

Berlin 19:50 3h 0m 22:50

Ons, Fre, vs

Ryanair

(

FR1356
)

Köln 06:45 2h 35m 09:20

Man, Fre

Norwegian Air International

(

D85508
)

Hamburg 17:05 2h 55m 20:00

Man, Fre

Ryanair

(

FR4025
)

Hamburg 16:45 3t 15m 20:00

Man, th

Ryanair

(

FR9056
)

Bremen 19:25 3h 0m 22:25

Man, Fre

Ryanair

(

FR9054
)

Karlsruhe 20:00 2h 30m 22:30

tir, lør

Norwegian Air International

(

D85464
)

München 07:35 2h 35m 10:10

th, vs

Ryanair

(

FR7321
)

Frankfurt am Main 08:25 2h 40m 11:05

Ons, vs

Flyplasser, serverer retning Alicante - Tyskland

Flyplasser i Alicante, hvorav det er flyreiser til Tyskland:

Alicante (ALC)

Mest populære flyplasser, serverer retning Alicante - Tyskland:

Alicante (ALC)
-
Bremen (BRE)

sats artikkel