Jak dostać się z Moskwy do Alicante

Jadąc pociągiem

Oferujemy dwie najwygodniejsze i najtańsze trasy.

Numer opcji 1. Droga trwa 2 dni i 3 godzina. Koszt trasy 460-600 euro.

  • Na stacji Moscow Belorusskaya wsiądź do pociągu do Strasburga. Chodzi dwa razy w tygodniu, Podróż w czasie - 35 godziny.
  • Na stacji w Strasburgu przesiądź się na pociąg Tgv (codziennie chodzi). Czas podróży 5 godziny. Wysiądź na przystanku Montpellier Saint-Roch.
  • Wsiądź do pociągu TGV do Barcelony Barcelona Sants. Podróż zajmie 3 godzina.
  • Z dworca w Barcelonie jedź pociągiem RENFE Em i przez 5 godziny jechać do Alacant-Terminal.

Numer opcji 2. Droga trwa 2 dni i 16 godziny. Koszt trasy 420-580 euro.

  • Na moskiewskiej stacji Belorusskaya wsiądź do pociągu D. Spędzisz w drodze 2 dni. Wysiądź na stacji Nice Ville.
  • Z Nice-Ville jedź pociągiem SNCF do stacji Marseille St-Charles. W drodze 3 godziny.
  • Z dworca Marseille Saint-Charles jechać pociągiem Ave, który chodzi raz dziennie. Droga zajmie prawie 5 godziny. Wysiądź na stacji Barcelona.
  • Tutaj przesiadasz się do pociągu Em przewoźnika RENFE i dalej 5 godziny wysiadają na stacji w Alicante.

Z kim latać - linie lotnicze i ceny

Prosto
lot
do
Alicante jest wykonywane tylko przez firmę
Vueling. Odległość między miastami jest niewielka,
lot trwa tylko 1 czas 10 minuty. Dużo
więcej przewoźników oferuje loty
w tranzycie, z dokowaniem w Madrycie,
Palma de Mallorca, Amsterdam itp.. re.
Opcje dla takich lotów
jest
od firm:

  • Powietrze
    Europa;

  • KLM;

  • Transavia;

  • KRAN
    Portugalia.

Prosto
перелет с лоукостером Vueling

hiszpański
tani przewoźnik Vueling lata do
Alicante tak szybko i tanio, jak to tylko możliwe.
Jak już mówiłem, lot trochę trwa
więcej niż godzina. rozkład jazdy
wygodny
- są loty
codziennie,
2-5 razy dziennie.

Firma
oferuje trzy taryfy:

  1. Podstawowy
    - najtańszy,
    zawiera bagaż podręczny 10 kg,
    bezpłatna rejestracja online (dla 7
    dni przed wyjazdem). Za wybór miejsca, Zmiana
    daty muszą zapłacić dodatkowo;

  2. Optima
    - umożliwia przenoszenie walizki do 25 kg, wybór
    miejsc, Zameldować się (online lub w
    Lotnisko) wolny, ale zmienić
    płatna rezerwacja. Anulowanie lotu
    nie dozwolony;

  3. TimeFlex
    - waga bagażu jest ograniczona 10 kg. Ale
    możesz bezpłatnie zmienić godzinę lub datę
    wyjazd.

Dla
dodatkowy bagaż będzie musiał zostać opłacony:
z 17 € (1200 ₽) dla 15 kg do 44 € (3000 ₽) dla 30
kg. Jeśli kupisz
bilet
na
w następnym tygodniu, to nie będzie kosztować
mniejszy 60 € (4000 ₽). Przy rezerwacji na
7–10 dni przed wyjazdem, możesz odlecieć 30
€ (2000 ₽) z bagażem podręcznym, lub z 54 € (4000
₽) z bagażem do 25 kg.

Jeszcze
bardziej ekonomiczne jest wydanie biletu
dla
4-5 miesięcy, wtedy możesz znaleźć lot
na
minimalny koszt
- 25
€ (1800 ₽). Ta opcja ma wiele zalet.
- bez transferów, samolot
latać
codziennie, wygodny harmonogram,
brak lotów nocnych
(kiedy
możesz opuścić lotnisko tylko przez
Taxi), elastyczne taryfy. Ale latanie niskimi kosztami
- to tylko transfer z jednego miasta
winnym, i na bagaż, wygodniejszy
miejsce w kabinie, musisz zapłacić dodatkowe jedzenie.

Tranzyt
рейсы из Барселоны в Аликанте

Powietrze
Europa.
Loty
hiszpański
firmy są tworzone przez Madryt
(Barajas)
lub Palma de Mallorca.
Lecą samoloty
codziennie,
4-5 razy dziennie. Minimum
czas dokowania - 40 minuty,
więc cały lot
będzie trwać
2,5 godzina. Najtańsze są bilety
w
poza sezonem - od listopada do marca. Dla 2
tygodnie przed lotem można kupić
bilet powietrzny
dla
56 € (3800 ₽) z bagażem podręcznym 10 kg lub dla
86 € (6000 ₽) z włączonymi rzeczami 23 kg.

Dla
lot
w
sezon plażowy (Czerwiec - wrzesień) ty
dać przynajmniej 112 € (8000 ₽). Zakup
bilety
tam i
nie zwraca znacznych oszczędności. Przewoźnicy
KLM
i
Transavia
oferta
przelecieć przez Amsterdam.
2-4 loty dziennie.
Najkrótsze połączenie to 1,5 godzina.
Aby kupić bilety
na
Nie polecam kolejnych 2-3 tygodni: ty
przepłacić 7-10 tys. Najmądrzejszy
zarezerwować lot
dla
1-2 miesiące, latające światło będzie kosztować
około 7000-9000 ₽, iz bagażem do 23 kg -
około 11000-12000 ₽.

Podróżować
w klasie biznes kosztuje ok 37000 ₽. w jaki sposób
widzieć, ceny
wysoki,
więc warto spłacić
droga. Następnie podróżuj samolotem w obu
przyjęcia (bagaż wliczony w cenę) będzie kosztować
15000–16000 ₽.

KRAN
Portugalia.
Kolejna dobra oferta od
Portugalskie narodowe linie lotnicze.
W zależności od pory roku wykonywany jest dzień
5–10 lotów
z
dokowanie w Lizbonie.
Bilety można kupić poza sezonem
dla
6000 ₽, jeśli lecisz z jedną torbą podróżną
na 8 kg. Lot z walizką do 23 kg
kosztuje 7-8 tysięcy rubli.

Koszt
podróże powietrzne
droższe w miesiącach letnich: bez rzeczy z
9000 ₽, iz rzeczami - od 10500 ₽. Klasa biznesowa
kosztuje 27 000–30 000 rubli.

Lecimy samolotem z Moskwy

Firmy mają bezpośrednie loty z Moskwy na lotnisko Alicante:

  • S7
  • Vueling
  • Aeroflot

Odjazdy planowane są od 2 do 7 raz w tygodniu w zależności od pory roku. Latem można polecieć czarterem z Transaero - ta firma dobrze sprawdziła się w tym kierunku.

Jak zwykle ceny biletów lotniczych rosną o 3 miesiące przed rozpoczęciem sezonu. Jeśli planujesz latać z Vueling, rozważać, że nie zawierają bagażu w cenie, będziesz musiał za to dodatkowo zapłacić. A ta linia lotnicza nie będzie Cię karmić na pokładzie, chociaż jest to tradycyjna praktyka przy niskich kosztach.

Możesz dostać się do Alicante z transferami:

  • Czech Airlines lub Aeroflot do Madrytu, stąd pociągiem 2,5 godzin do Alicante
  • Vueling do Barcelony, a potem pociągiem 5,5 godziny

Iberia Airlines to popularna opcja przesiadkowa w Madrycie. Główne zalety tego wyboru: szybkie dokowanie (około godziny), przystępna cena, dwa loty - rano i wieczorem.

Autobusem z Barcelony do Alicante

Autobus nie jest najlepszym rozwiązaniem pod względem ceny biletu i czasu podróży. tak, podąża bezpośrednią trasą i jest bardzo wygodny, ale żeby zająć się tym przez około 3-4 godziny dłużej, niż pociągiem. A koszt jest jeszcze wyższy.

Jednak przewoźnik ALSA wykonuje loty nocne., więc ta opcja będzie im odpowiadać, którzy planują podróżować późno w nocy i przyjeżdżać rano.

Autobus ALSA

Każdego dnia firma autobusowa ALSA obsługuje całkiem sporo bezpośrednich lotów w tym kierunku. Więc, pierwszy autobus odjeżdża już o godz 7.00 rankiem, a ostatni jest w środku 01.00 noce.

Dogodnie, że niektóre loty są obsługiwane z dworca głównego, a niektóre - ze stacji północnej. Możesz wybrać przystanek autobusowy, który jest najbliżej Twojego hotelu.

Zdjęcie: Ivanova Ekaterina

Więc, ze stacji Barcelona Sants autobus odjeżdża do 7.15 rano i 18.20 wieczory. A ze stacji Nord - do 7.00, 9.00, 10.00, 12.00, 18.00, 19.00, 22.00, 01.11. Loty odbywają się non-stop, a łączny czas podróży to ok. 7-8 godziny.

Jeśli weźmiesz ostatni nocny autobus, wtedy w Alicante będziesz 9.20 rankiem. To dobra okazja, aby zaoszczędzić na hotelu, jeśli jesteś gotowy na nocną wycieczkę.

Ceny biletów autobusowych ALSA zaczynają się od 47 Euro.

Autobusem ALSA z lotniska w Barcelonie

Dobra wiadomość dla nich, który przylatuje na lotnisko El Prat w Barcelonie i planuje od razu udać się do Alicante: bezpośredni autobus ALSA jedzie w tym kierunku. Czas trwania wycieczki to ok 7 godziny 30 minuty.

Loty obsługują terminal T1 do 10.25 rano i 01.25 noce. Po to aby, nawet późno w nocy, możesz łatwo dotrzeć do celu.

Cena biletu autobusowego z lotniska również zaczyna się od 47 Euro.

Kup bilet autobusowy Barcelona - Alicante online

Jeśli chcesz zobaczyć rozkład jazdy i kupić bilet na autobus ALSA po rosyjsku, możesz to zrobić na wygodnej stronie internetowej www.omio.ru. Tam ustaw parametry czasu odjazdu, cenę biletu i znajdź odpowiedni lot w korzystnej cenie, porównywanie odjazdów autobusów bezpośrednio do pociągów.

Zakupiony bilet zostanie przesłany na Twój e-mail. Wszystko, co musisz zrobić, to wydrukować go i dotrzeć na pokład, okazywanie biletu kierowcy. Zazwyczaj, ceny biletów poniżej, jeśli weźmiesz je z wyprzedzeniem - za 1-2 miesięcy.

Bezpośrednie loty z Barcelony do Alicante, harmonogram i ceny

lot wyjazd jestem w drodze przyjazd dni wyjazdu
Linie lotnicze Vueling (TY 1302)Airbus A320 06:45Barcelona (BCN) 1 godz. 10 min 07:55Alicante (ALC) 27, 28 luty, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 26 marsz, …
Linie lotnicze Vueling (TY 1302)Airbus А320 06:45Barcelona (BCN) 1 godz. 10 min 07:55Alicante (ALC) codziennie, z wyjątkiem wt, słońce od 26.10 na 30.11
Linie lotnicze Vueling (TY 1302)Airbus A320 06:50Barcelona (BCN) 1 godz. 10 min 08:00Alicante (ALC) tylko 19, 26 luty, 4, 11, 18, 25 marsz
Linie lotnicze Vueling (TY 1306)Airbus A320 08:25Barcelona (BCN) 1 godz. 10 min 09:35Alicante (ALC) tylko 12 kwiecień
Linie lotnicze Vueling (TY 1312)Airbus А320 08:55Barcelona (BCN) 1 godz. 10 min 10:05Alicante (ALC) codziennie przez 28.03

Pokaż wszystko (20)

Dane dostarcza usługa Yandex.Schedule

Znajdź bilet od 2 082 ₽

Przydatna informacja

  • Alicante znajduje się w Hiszpanii
  • Kod IATA: ALC
  • Kontynent: Europa
  • Waluta: Euro (EUR) (Kierunek: 1 EUR = 70.46 POCIERAĆ)
  • Obecny czas: 16:11 (GMT + 1)
  • Bieżąca data: 27.02.2020

Loty do Alicante: tani, szybki, wygodne - wszystko to na Airinme.com. U nas możesz łatwo znaleźć regularne loty, tanie i czarterowe linie lotnicze. Oferujemy najlepsze ceny dla każdej klasy lotu do Alicante. Kwestię ceny biletu zostaw nam, wystarczy spakować bagaż i poinformować znajomych o wyprawie!

Dla wielu nazwa „Alicante” kojarzy się wyłącznie z lotniskiem, skąd można dostać się na plaże Benidormu. Ale dla znających się na rzeczy ludzi to miasto kojarzy się z fascynującymi wycieczkami na lądzie i morzu., i zapalające imprezy klubowe. Бронируйте авиабилеты в Аликанте на Airinme.com уже сегодня и окунитесь в очаровательную атмосферу испанского побережья Коста-Бланка.

Alicante - rzeczy do zrobienia?

Alicante można z grubsza podzielić na trzy części: Esplanade de España (Esplanada Hiszpanii), – aleja palmowa wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego (wielu uważa, że ​​jest to najpiękniejsza promenada w Hiszpanii), Old Quarter Santa Cruz, od zachodu ograniczony Rambla de Méndez Núnez, i starożytny zamek Santa Barbara (Zamek Santa Barbara) na szczycie 160-metrowej Białej Skały (Benancatil). Do zamku można dostać się kolejką linową. Jest małe muzeum i taras widokowy., z niesamowitym widokiem na całe miasto i morze.

Najstarsza budowla w mieście znajduje się pod wzgórzem zamkowym - kościół Santa Maria. Gotyckie mury kryją się za barokową fasadą z XVIII wieku. Inna godna uwagi świątynia renesansowa znajduje się w centrum dzielnicy Santa Cruz, w przeplataniu się wąskich deptaków, – to jest katedra św. Mikołaja.

Na uwagę zasługuje również Muzeum Archeologiczne zlokalizowane w budynku dawnego szpitala. (Museo Arqueologico), tutaj możesz dowiedzieć się prawie wszystkiego o historii Hiszpanii, od epoki kamienia.

Masz dość wędrowania po mieście? Iść na plażę, aż po lazurowe wody wybrzeża Costa Blanca, gdzie można wypożyczyć sprzęt do snorkelingu i podziwiać życie morskie, lub umów się na wycieczkę na wyspę Tabarka, в морской заповедник.

Nocne życie w Alicante toczy się pełną parą. Większość imprezowiczów przybywa na Stare Miasto i okolice portu, gdzie każdego lata bary na plaży (chiringito) устраивают грандиозные вечеринки.

Zakupy w Alicante

Alicante spodoba się najbardziej znanym zakupoholiczkom - są też ekskluzywne butiki, i spontaniczne rynki, uporządkowane centra handlowe. Pamiątki i tradycyjne rękodzieło - dekoracje, torebki, buty - można je znaleźć w historycznej dzielnicy El Barrio. W centrum handlowym Gran Via znajduje się ponad sto butików, aw kompleksie Panoramis możesz, z wyjątkiem zakupów, cieszyć się również wspaniałym widokiem na zatokę.

Lokalna kuchnia Alicante

Tradycyjne tapas (tapas) - pierwszy wybór podróżnika w Alicante. Przechodzenie z jednego paska tapas do drugiego, możesz wypróbować wszystkie opcje w menu: oliwki, krewetki z chili i czosnkiem (tzw. gambas pil pil), ślimaki, małże i wiele, wiele więcej. Jednak najpopularniejsze danie w mieście, który serwowany jest w każdej restauracji - paella (Paella), ryż z szafranem, kurczak, krewetki i czerwona papryka, pamiętaj, aby spróbować przed wyjazdem z miasta.

Kalendarz niskich cen Alicante - Niemcy

Tanie loty z Alicante do Niemiec (ALC - DE)

Aviasales.com wyszuka najtańsze bilety lotnicze z Alicante do Niemiec, porównanie ceny biletu do Niemiec w 45 agencje, 5 systemy rezerwacji i 728 linie lotnicze. Gdzie dokładnie kupisz bilety do Alicante - Niemcy zależy od Ciebie.

To jest nic nie warte, że Alicante - Niemcy jest najpopularniejszym kierunkiem w styczniu, Wrzesień i listopad.
W tym okresie średni koszt biletów lotniczych wynosi

9 953₽
.

Najpopularniejsze cele na trasie Alicante - Niemcy to:

  • Alicante - Berlin
  • Alicante - Kolonia
  • Alicante - Dusseldorf

Poza sezonem - w marcu, Czerwiec i sierpień

cena biletów lotniczych spada średnio do

9 087₽
.

Bezpośrednie loty z Alicante do Niemiec

Najłatwiej dostać się do celu lotem bezpośrednim. Bezpośrednie loty z Alicante do Niemiec są obsługiwane przez linie lotnicze:

  • Air Berlin
    do Berlina (1 dzień w tygodniu, lot AB2595), do Monachium (1 dzień w tygodniu, lot AB2093), w Düsseldorfie (5 dni tygodnia, lot AB2547)
  • Norwegian Air International
    do Hamburga (2 dni tygodnia, lot D85508), do Monachium (2 dni tygodnia, lot D85464)
  • Ryanair
    w Karlsruhe (2 dni tygodnia, lot FR9054), do Kolonii (2 dni tygodnia, lot FR1356), do Hamburga (2 dni tygodnia, lot FR4025), w Bremie (2 dni tygodnia, lot FR9056), we Frankfurcie nad Menem (2 dni tygodnia, lot FR7321), do Berlina (3 dni tygodnia, lot FR159), w Düsseldorfie (4 dni tygodnia, lot FR6213)

Dojazd z Alicante do Niemiec z przesiadką, możesz uczynić swoją podróż jeszcze bardziej interesującą, ponieważ dokowanie można przeprowadzić w formacie:

  • Lizbona

    (lot WI1123 Alicante - Berlin przez TAP Portugal)

  • (lot LS1412 Alicante - Monachium przez Jet2.com)

To świetna okazja, aby poznać te miasta, ponieważ zazwyczaj czas przeszczepu wynosi co najmniej 6 godziny.

Konieczne jest rozważenie, to zależy od liczby dni, pozostały przed wyjazdem, cena biletu lotniczego z Alicante do Niemiec może się podwoić.

Aviasales.com radzi kupować bilety lotnicze z Alicante do Niemiec z wyprzedzeniem, wtedy możesz wybrać warunki lotu, skupiając się na twoich życzeniach i możliwościach finansowych.

Popatrz

Przelot z Alicante do Niemiec

Najlepsze ceny biletów z Alicante do Niemiec, znalezione przez naszych gości w ciągu ostatnich 48 godziny *:

Trasa Jednokierunkowa Podróż w obie strony
Alicante - Berlin

25.04.2020

20.03 – 22.03.2020

Alicante - Monachium

19.12.2020

12.03 – 15.03.2020

Alicante - Dusseldorf

03.03.2020

05.03 – 12.03.2020

Alicante - Frankfurt nad Menem

13.03.2020

07.04 – 19.04.2020

Alicante - Hamburg

26.04.2020

26.04 – 10.05.2020

Alicante - Kolonia

11.05.2020

02.04 – 06.04.2020

Alicante - Memmingen

27.02.2020

13.03 – 15.03.2020

Alicante - Dortmund

03.03.2020

05.03 – 12.03.2020

Najtańszy lot z Alicante do Niemiec, znalezione przez naszych użytkowników w ciągu ostatnich 48 godziny:

bilet

na trasie Alicante - Berlin

przez OpenSkies

z wyjazdem 25.04.2020 i koszt

2 195 ruble
.

Najszybszy bilet lotniczy z Alicante do Niemiec:

bilet

w kierunku Alicante - Monachium

przez Air Berlin

z najbliższym odlotem 01.03.2020 i czas trwania lotu
2h 25min.

Linie lotnicze, loty z Alicante do Niemiec

  • Air Berlin

  • Brussels Airlines

  • Vueling

  • Ryanair

  • Flybe

  • Aer Lingus

  • Norwegian Air International

  • Jetairfly

Bezpośrednie loty Alicante - Niemcy

Lot Skąd wyjazd Jestem w drodze Przyjazd Dni wyjazdu

Air Berlin

(

AB2547
)

Düsseldorf 12:45 2h 40m 15:25

Pon, Poślubić, th, Pt, Sob

Ryanair

(

FR6213
)

Düsseldorf 10:35 2h 45m 13:20

Pon, Poślubić, Pt, vs

Ryanair

(

FR159
)

Berlin 19:50 3h 0m 22:50

Poślubić, Pt, vs

Ryanair

(

FR1356
)

Kolonia 06:45 2h 35m 09:20

Pon, Pt

Norwegian Air International

(

D85508
)

Hamburg 17:05 2h 55m 20:00

Pon, Pt

Ryanair

(

FR4025
)

Hamburg 16:45 3h 15m 20:00

Pon, th

Ryanair

(

FR9056
)

Brema 19:25 3h 0m 22:25

Pon, Pt

Ryanair

(

FR9054
)

Karlsruhe 20:00 2h 30m 22:30

wt, Sob

Norwegian Air International

(

D85464
)

Monachium 07:35 2h 35m 10:10

th, vs

Ryanair

(

FR7321
)

Frankfurt nad Menem 08:25 2h 40m 11:05

Poślubić, vs

Lotniska, obsługujących kierunek Alicante - Niemcy

Lotniska w Alicante, w tym loty do Niemiec:

Alicante (ALC)

Najpopularniejsze lotniska, obsługujących kierunek Alicante - Niemcy:

Alicante (ALC)
-
Brema (BRE)

Oceń artykuł